1000'de 1 Geceye İlgi Büyük

  • sokerehber
  • 26 Ocak 2017
  • 0

1000’DE 1 GECE DİYALOGLARI” OYUNCULARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ!!!
Birol Güven’in kaleme aldığı, Galip Erdal’ın yönettiği, Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu’nun yeni oyunu “1000’de 1 Gece Diyalogları”na seyircinin gösterdiği ilgi oyuncuların yüzünü güldürdü… 

Başrollerini Begüm Kütük ve Hakan Meriçliler’in paylaştığı “1000’de 1 Gece Diyalogları”, ilişkiler ve evliliklerde yaşanan bilindik sorunların yanı sıra, geleneksel anlayış ile modern düşüncenin zıtlığını mizahi bir bakış açısıyla anlatıyor. 

Begüm Kütük, “Haftalardır çalıştığımız oyunumuza seyircinin gösterdiği ilgi bizleri inanılmaz memnun etti… Onca emeğin karşılığını kahkahalar ve alkışlarla almanın mutluluğu tarif edilemez” dedi.

Hakan Meriçliler ise, “Begüm’le iyi bir ikili olduk… Önceden TV projelerinde bir arada olmanın avantajını tiyatro sahnesine de taşıdık diye düşünüyorum. Bizleri izlemeye gelip, salonda boş koltuk bırakmayarak emeğimizi paylaşan tüm seyircilerimize de tek tek teşekkür etmek istiyorum” dedi. 

Anadolu Efes’in katkılarıyla, HDI Sigorta’nın desteğiyle, Virgin Radio Türkiye’nin radyo sponsorluğu ve Hürriyet’in medya sponsorluğu ile Ocak ayı oyun programı :

 
28 Ocak 2017 Cumartesi    ZORLU PSM DRAMA    20:30       
29 Ocak 2017 Pazar    KOZYATAĞI K.M    19:00     
 

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın