15 Suçtan Aranıyordu Silahla Yakalandı

  • sokerehber
  • 30 Ocak 2018
  • Yorumlar Kapalı

Aydın’ın Efeler ilçesinde, jandarmanın yol araması sırasında aracın teyp bölgesine ruhsatsız silah gizleyen şahsın 15 ayrı suç kaydı olduğu belirlendi.

Elde edilen bilgilere göre; Efeler İlçe Jandarma Komutanlığı asayiş timlerince Efeler ilçesi Kuyulu Kardeşköy bağlantı yolunda yapılan yol araması sırasında M.Ö’nün kullandığı araç durduruldu. Araç içerisinde yapılan aramada araç teybinin yerine monteli olmadan bulunduğunu fark eden jandarma görevlisi, araç teybini yerinden çıkarttığında zula tabir edilen yerde 1 adet ruhsatsız tabanca, tabancaya ait 1 adet şarjör ve şarjöre takılı vaziyette 2 adet mermi ele geçirdi.

M.Ö’nün yapılan GBT sorgusunda uyuşturucu uyarıcı madde satmak, uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak, küçükbaş evcil hayvan hırsızlığı, ev ve işyerlerinden hırsızlık, kasten yaralama, hırsızlık malını bilerek satın almak, kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak, uyuşturucu ve uyarıcı madde imalatı ve ticareti ile motosiklet ve bisiklet hırsızlığı olmak üzere toplam 15 sabıka kaydı olduğu tespit edildi.

İfadesine başvurulan M.Ö. hakkında yasal işlem başlatıldı.

Geri «
İleri »