ADÜ’lü Sema Avrupa 2.cisi Oldu

  • sokerehber
  • 2 Nisan 2018
  • Yorumlar Kapalı

Romanya’da gerçekleştirilen U22 Avrupa Boks Şampiyonası’nda 64 kilogram sıkletinde katılan Adnan Menderes Üniversitesi BESYO öğrencisi Milli Boksör Sema Çalışkan Avrupa 2’ncisi olarak gümüş madalyanın sahibi oldu ve bayrağımızı göndere çektirdi.

Milli Takım Antrenörü Melihşah Sarıca tarafından çalıştırılan ADÜ öğrencisi Milli Sporcu Sema Çalışkan “Öğrencilerin ve sporcuların yanında olan her zaman destek olan Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Cavit Bircan’a, BESYO Müdürü Prof.Dr. Kürşat Karacabey’e, BESYO’daki öğretim görevlilerine ve bu başarılarda en büyük katkısı olan Antrenörüm Melihşah Sarıca’ya çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Hedefim 2020 Tokyo OlimpiyatlarıHedefinin 2020 Tokyo Olimpiyatlarını olduğunu belirten başarılı sporcu, Türkiye’yi ve Adnan Menderes Üniversitesini daha büyük şampiyonalarda temsil ederek en iyi dereceleri almak için tüm gayreti göstereceğini belirtti. Bir dahaki şampiyonada bayrağımızı şampiyonluk kürsüsünde dalgalandıracağının sözünü verdi.

Geri «
İleri »