AKP TAM GAZ

  • sokerehber
  • 7 Kasım 2012
  • 0

AK Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten ve yönetim kurulu üyeleri devam eden yoğun seçim çalışmaları kapsamında Gazipaşa Orta Okulu Aile Birliğini ziyaret etti. 
AK Parti Aydın Merkez İlçe Teşkilatı, 2014 yılı Mart ayında yapılması beklenen yerel seçimlerin çalışmalarına devam ediyor. Yerel seçimlerde başarılı olma hedefiyle yola çıkan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten, sivil toplum örgütleri, esnaf odaları ve muhtarlar ile buluşmalarını sürdürüyor. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ökten ve yönetim kurulu üyeleri, 4+4+4 ile başlayan yeni öğretim yılında okul ve aile birliği ziyaretleri gerçekleştirerek bu manada velilerden ve öğrencilerden gelen talepleri bizzat yerinde dinliyorlar.

Eğitim alanındaki ziyaretlerini bir etüt merkezi ve Gazipaşa Orta Okulu Aile Birliğini ziyaret ederek sürdüren Ökten, yaptığı açıklamada, “Her zaman öğrencilerimizin, velilerimizin yanındayız. Onların eğitimi Aydın’ınımız ve ülkemiz için çok önemli. Ümidimiz ve geleceğimiz öğrencilerimiz. Aile birliklerinin de bize ulaşmasına gerek kalmadan onların ayağına giderek dertlerini dinlemek çözüm üretmek siyaset anlayışımızın, Halka Hizmet Hakka Hizmet anlayışının ürünüdür. Gazipaşa Ortaokulu Aile Birliği okullarının toplantı salonunun yenilenmesi için destek isteklerini ilettiler. Okullarımıza ve öğrencilerimize yapılan her hizmet kutsaldır” diyerek, kendisine iletilen sorunların takipçisi olacağının sözünü verdi.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın