Aydın Şebnem Ferahı İzledi

  • sokerehber
  • 21 Nisan 2018
  • Yorumlar Kapalı

KOÇ SPOR FEST AYDIN ETABINDA ŞEBNEM FERAH KONSERİNİ BİNLERCE KİŞİ İZLEDİ

Spor, müzik ve eğlencenin buluşma noktası Koç Spor Fest’in ikinci durağı Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde gerçekleşti. Gündüz spor müsabakaları ve etkinliklerde keyifli anlar geçiren gençler, akşam Şebnem Ferah konserinde eğlendi.

Şebnem Ferah, Türkiye’nin dört bir yanından gelen binlerce sporcu, antrenör ve üniversite öğrencisine geçtiğimiz günlerde yayınladığı yeni albümü “Parmak İzi”nden şarkılarını ilk kez Koç Spor Fest sahnesinde söyledi. Şebnem Ferah, ayrıca “Kadın” (1996) albümünden bu yana beğeniyle takip edilen şarkılarını öğrencilerle birlikte seslendirdi.

Şebnem Ferah’a Koç Spor Fest sahnesinde Ozan Tügen (klavyeler), Buket Doran (basgitar), Kerem Özyeğen (gitarlar), Aykan İlkan (davul), Ceren Akyıldız (vokal) ve Serdar Barçın (flüt) eşlik etti. Ferah, Antalya ve Aydın’ın ardından Balıkesir, Ankara, Ordu ve Elazığ’da konserler verecek. Son konser ise 5 bin sporcuyu ağırlayacak olan büyük final ili Adana’da gerçekleşecek.

ŞEBNEM FERAH KONSER ROTASI:

24 Nisan 2018, Balıkesir Üniversitesi 21:30
26 Nisan 2018, Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi 21:30
29 Nisan 2018, Ordu Üniversitesi 21:30
3 Mayıs 2018, Elazığ Fırat Üniversitesi 21:30
7 Mayıs 2018, Adana Çukurova Üniversitesi 21:30

KOÇ SPOR FEST HAKKINDA:

Geride kalan 12 yılda 35 şehirde 36 üniversiteye gidildi, toplam 118 bin kilometre yol kat edildi.

Bugüne kadar gerçekleştirilen 105 festivalde sahada 4 milyon, sosyal medyada ise 12 milyondan fazla gence ulaşıldı.
220 binden fazla sporcu Koç Spor Fest’e katıldı.

2 milyona yakın kişi konserlere, 500 binden fazla kişi de müsabaka ve etkinliklere izleyici olarak katıldı.

İlk senesinde üniversite spor oyunlarında branş sayısı 12 iken, son yıllarda bu sayı 57’ye yükseldi.

400 tedarikçi ve 250 kişiden oluşan saha ekibiyle dev bir organizasyon gerçekleştiriliyor. Ekipte üniversiteli gençler de istihdam ediliyor.

Spor, müzik ve eğlenceyi bir araya getiren Türkiye’nin en büyük gençlik ve spor festivali Koç Spor Fest kapsamında yıl boyunca devam edecek müsabakalara 26 bine yakın sporcunun katılması beklenirken, bu yıl Adana’da 11 branşta gerçekleştirilecek büyük final müsabakalarında ise 5.000’i aşkın sporcu yarışacak.

Koç Topluluğu Şirketleri Arçelik, Aygaz, Beko, Ford, Ford Otosan, Ford Trucks, Koçtaş, Opet, Setur, Tüpraş, Bilkom, Grundig, Tat, Sek, Tanı, Avis, Fiat ve Yapı Kredi de düzenledikleri çeşitli etkinliklerle Koç Spor Fest’e destek veriyor.

Proje çerçevesinde UNWomen, Turmepa, Çevko, Toplum Gönüllüleri Vakfı, HeForShe gibi birçok sivil toplum kuruluşuyla iş birliği yapılarak sahada öğrencilere sosyal sorumluluk odağında farklı içerikler de sunuluyor.

Festival kapsamında bu sene 7 farklı şehirde, Koç Topluluğu üst düzey yöneticilerinin ve alanında uzman isimlerin, üniversite gençliği ile bir araya geleceği “KSF Talks” isimli seminer ve paneller serisi düzenlenecek.

Geri «
İleri »