Aydın’daki Bıçaklı Kavgada 3 Tutuklama

  • sokerehber
  • 21 Mart 2018
  • Yorumlar Kapalı

Aydın’da önceki gece bir kişinin hayatını kaybettiği ve iki kişinin ağır yaralandığı bıçaklı kavgada gözaltına alınarak adliyeye çıkarılan 4 şahıstan 3’ü tutuklandı, bir şahıs adli kontrol şartı ile serbest kaldı.

Olay, Kemer Mahallesi Şehit Kurtuluş Bozyiğit Parkı’nda önceki gece meydana gelmişti. Gece yarısı iki grup arasında yaşanan tartışma, bir süre sonra bıçaklı kavgaya dönüşmüş ve aldıkları bıçak darbesiyle Olcay Dağ, M.D. ve A.R.D. yaralanmıştı.

İlk müdahalenin ardından ambulanslarla Aydın Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan Olcay Dağ, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmişti.

Olayın şüphelileri olarak aranan A.A. (25), A.A. (23), M.A. (49) ve H.K. kısa sürede polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Emniyetteki sorgularının ardından 4 şüpheli, adliyeye getirildi. Savcılık sorgusunun ardından şahıslar tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Mahkeme sonucunda M.A (49) adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken, A.A (25), H.K. ve A.A (23) tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Geri «
İleri »