Evidea.com’dan Pazar Sürprizi

  • sokerehber
  • 11 Mart 2017
  • 0

Mobilya ve ev dekorasyonu denince akla gelen ilk e-ticaret sitelerinden biri olan Evidea.com, büyük ilgi gören Maltepe mağazasının ziyaretçilerine özel bir hediye kampanyası düzenliyor. 12 Mart Pazar günü Evidea.com Maltepe mağazasına gelerek 20 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, sürpriz bir hediyenin sahibi oluyor.

Birçok üründe piyasa fiyatlarının altında, en uygun fiyatı sunan Evidea.com, açıldığından beri yoğun ilgi gören Maltepe mağazasının müşterilerine teşekkür etmek için özel bir kampanya düzenliyor. 12 Mart Pazar günü Evidea.com Maltepe mağazasına gelerek 20 TL ve üzeri alışveriş yapan herkesi sürpriz bir hediye bekliyor.

Evleri ve dolayısıyla hayatları güzelleştirecek binlerce ürünü bir araya getiren Evidea.com Maltepe mağazası, internetteki fiyatları müşterilerine sunarak, avantajlı alışveriş keyfi yaşatıyor. Teknolojik altyapısı ve müşteri dostu ürünmatikleriyle de kolay ve hızlı alışverişin yeni adresi haline gelen mağaza da müşteriler mağazaya sığmayan binlerce ürünü, ürünmatikler aracılığıyla seçerek evlerine teslim alabiliyor.

Evidea.com’un mağazasında sezonun en gözde parçaları, birbirinden şık ev dekorasyonu ürünleri, hayatı kolaylaştıran pratik çözümler gibi birçok seçenek evine özen gösteren herkesi bekliyor.

Mobilyadan ev dekorasyonuna, banyodan mutfağa, ev tekstilinden aydınlatmaya ve yapı market ürünlerine kadar birbirinden farklı yüz binlerce ürünü satın alabileceğiniz Evidea.com bu kampanyaya evini güzelleştirmek isteyen herkesi bekliyor.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın