Kariyer Panayırı Aydın’da Yapılacak

  • sokerehber
  • 19 Mart 2018
  • Yorumlar Kapalı

PERYÖN – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin Düzenlediği Kariyer Panayırı; Aydın’da

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE GRUP KOÇLUK SEANSI

PERYÖN – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin üniversite öğrencilerinin kariyer yolculuğuna ışık tutmak, çeşitli sektörlerden profesyonellerle bir araya gelmelerini sağlamak ve farklı meslekleri yakından tanımalarına imkân vermek amacıyla düzenlediği Kariyer Panayırı; 22 Mart 2018, Perşembe günü Aydın, Adnan Menderes Üniversitesi’nde düzenlenecek. Etkinlikte, 20 öğrenciye grup koçluk seansı uygulanacak.

Türkiye’nin farklı şehirlerindeki üniversitelerde gençleri ve iş dünyasını bir araya getiren, PERYÖN – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin düzenlediği Kariyer Panayırı; hem öğrencilere iş yaşamına dair yeni ufuklar açıyor hem de onları farklı disiplinlerle tanıştırıyor.

Etkinliğin; 22 Mart 2018, Perşembe günü Aydın, Adnan Menderes Üniversitesi’nde düzenlenecek etabı da, öğrenciler için yine farklı bir uygulamaya ev sahipliği yapacak.

Üniversite öğrencilerinin kişisel farkındalığını artırarak kendini tanımasını ve kariyer hedeflerini belirlemesini sağlamak amacıyla House Of Human koçları Levent Zeren ve Beliz Gülden 20 öğrenciye grup koçluk seansı uygulayacak.

Kariyer Panayırı’nda ayrıca Metro Toptancı Marketleri İnsan Kaynakları İş Ortağı Elif Karaca ve Bonte \ Girişimci Bilal Kök öğrencilerle kendi tecrübe ve deneyimlerini paylaşacak.

Üniversite öğrencilerinin kariyer yolculuğuna ışık tutmak, çeşitli sektörlerden profesyonellerle bir araya gelmelerini sağlamak ve farklı meslekleri yakından tanımalarına imkân vermek amacıyla düzenlenen Kariyer Panayırı önümüzdeki günlerde; Ardahan, Diyarbakır, Edirne, Hatay, Giresun ve Sinop’u ziyaret edecek.

Ulaşım sponsorluğunu Metro Toptancı Marketleri’nin üstlendiği Kariyer Panayırı ve PERYÖN hakkında detaylı bilgi için; www.peryon.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Geri «
İleri »