Özsüt’ten Tatlı Sürprizler

  • sokerehber
  • 2 Mart 2017
  • 0

Sadece Mart ayı sonuna kadar mağazalarda yerini alan Salepli Pasta ve Vanilyalı Böğürtlenli Pasta, lezzet peşinde koşanları Özsüt’te buluşturuyor.

Türk ve dünya mutfağından geniş bir seçki sunan Özsüt, misafirlerine yine çok tatlı sürprizler hazırladı. Maharetli ustaların elinde damak çatlatan lezzetlere dönüşen pastalar, Mart ayı sonuna kadar Özsüt mağazalarında tatlı severlere şölen yaşatacak.

Salebi bir de böyle deneyin!

Dumanı üzerinde bol tarçınlı bir salebe kim hayır diyebilir ki? Özsüt hepimizin bayıldığı bu lezzeti, çok farklı bir forma taşıyor. Fıstıklı kek katları arasında salepli mus ve tarçınlı parfeyi buluşturan Salepli Pasta, şık süslemesiyle de keyif veriyor.

Kahvenin en iyi dostu: Vanilyalı Böğürtlenli Pasta

Uludağ’ın tertemiz havasında yağmur sularıyla büyüyen böğürtlenlerle hazırlanan parfe, bademli kek katları arasında vanilyalı mus ile birlikte eşsiz bir uyum yakalıyor. Vanilyalı sosla kaplanıp çikolatanın karşı konulamaz görüntüsüyle süsleniyor. Vanilyalı Böğürtlenli Pasta, Özsüt’ün leziz kahveleri ve spesiyal içeceklerinin yanına çok yakışıyor.

Mart ayı sonuna kadar Özsüt mağazalarında satışa sunulacak Salepli Pasta ve Vanilyalı Böğürtlenli Pastanın dilimi 11 TL, 6-8 kişilik fiyatları ise 62 TL.

Özsüt hakkında:

Özsüt’ün 1938 yılında İzmir Kemeraltı’nda başlattığı tatlı serüveni, bugün 46 ilde 180’in üzerinde mağazası, üç bine yakın çalışanı ve on binlerce misafiriyle sürüyor. STP Gıda altında bayilik sistemiyle faaliyetlerini büyüten Özsüt, Infinity Invest Holding’in 2014 yılında gerçekleştirdiği satın almanın ardından yapılan yeni yatırımlar ve çalışmalarla büyüyerek istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Markanın bu yatırımlar doğrultusunda, Azerbaycan Bakü’de iki mağazası bulunuyor. Özsüt’ün ürün gamı içerisinde pasta, sütlü tatlılar, unlu mamuller, dondurma, kaymak, çikolata, kahve, Türk ve dünya mutfağından özel lezzetler yer alıyor.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın