Rihanna'mı Leonardo DiCaprio’mu

  • sokerehber
  • 16 Şubat 2017
  • 0

Rihanna ve Leonardo DiCaprio’nun Madame Tussauds İstanbul’da yer alan balmumu figürleri 13-14 Şubat tarihlerinde Zorlu Center’da hayranlarıyla buluştu. “Kim daha çok seviliyor” konseptiyle düzenlenen yarışmayla, bu Sevgililer Günü’nde “gönüllerin sevgilisi” ünlüsü Leonardo DiCaprio oldu.

Madame Tussauds İstanbul ve Zorlu Center, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü dünyanın dört bir yanında milyonların sevgisini kazanmış yıldızlarla kutlamak isteyenler için eğlenceli bir etkinliğe imza attı.

Madame Tussauds İstanbul’da bulunan Rihanna ve Leonardo DiCaprio’nun balmumu figürleri 13-14 Şubat tarihlerinde Zorlu Center’da sergilendi. İki yıldızın hayranları arasında tatlı bir rekabet yaratmak için sosyal medyada “Kim daha çok seviliyor” sorusunu akıllara düşüren bir yarışma düzenledi. Yarışmaya katılmak isteyenlerin yıldızlarla çektirdikleri fotoğrafları #ririsevgilim ya da #leosevgilim etiketleriyle paylaştı. Her iki ismin hayranları, Sevgililer Günü’nde gönüllerinin sevgilileriyle selfie çekebilmek için figürlerin önünde kuyruk oluşturdu. Yoğun ilgi gören yarışma sonunda en çok paylaşılan figürün sahibi ve “gönüllerin sevgilisi”, figürüyle en çok selfie çekilen ünlü Oscar ödüllü aktör Leonardo DiCaprio oldu.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın