Doğum Gününde Porsche Kazandı

  • sokerehber
  • 23 Şubat 2017
  • 0

Türkiye’nin en büyük alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi Mall of İstanbul’un Porsche Macan çekilişinin şanslısı Asanatuci ailesi oldu. Mall of İstanbul’a çocuklarıyla alışverişe gelen Asanatuci Ailesi, çocukları için şanslarını denemek üzere Porsche Macan kampanyasına katıldı. Noter’in kazananı belirlediği 19 Şubat 2017 günü aynı zamanda kazanan ailenin oğlu 1 yaşındaki Ömer Burak’ın da doğum günüydü. Porsche Macan marka arabanın kendilerine çıktığını öğrenen Üsküdarlı aile arabalarını Mall of İstanbul’dan teslim aldı

Mall of İstanbul, 15 Kasım 2016 – 15 Şubat 2017 tarihleri arasında şanslı bir kişinin hayatını değiştirecek bir kampanyaya imza attı. Kampanyada, 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlar Porsche Macan marka otomobil çekilişine katılma hakkı elde etti ve kampanyaya 223.911 başvuru yapıldı.

İstanbul Beyoğlu 39’uncu noterinin katılımıyla 19 Şubat 2017’de kazananı belirlemek için çekiliş düzenledi. Herkesin hayallerini süsleyen Porsche Macan, o gün oğulları Ömer Burak’ın 1. doğum gününü kutlayan Asanatuci ailesinin oldu. Üsküdar’da yaşayan aile oğulları ile birlikte Mall of İstanbul’dan Porsche’lerini teslim aldı.

Geri «
İleri »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir