Gökçe Bahadır Büyüledi

  • sokerehber
  • 11 Şubat 2017
  • 0

Kadınların kendilerini güzel ve iyi hissetmek için birçok kozmetik ürün kullandıkları, moda ve trendleri yakından takip ettikleri bir gerçek. Ancak daha fazla önem verdikleri bir şey varsa o da kesinlikle saçları… Bir kadın aynaya baktığında saçları yeterince güzel durmuyorsa kendini iyi hissetmek için yaptığı her şey sadece bir detaya dönüşüyor. Tam aksine mükemmel görünen saçlar ise harika hissetmek için yeterli oluyor. Henkel’in öncü saç bakım markası GLISS, geliştirdiği yeni Magnificent Strength Serisi ile kusursuz uzayan sağlıklı saçlar yaratıyor. GLISS yeni serisini, 8 Şubat 2017 Çarşamba günü, Sofa Hotel’deki Frankie İstanbul’da; marka elçisi, başarılı oyuncu Gökçe Bahadır’ın katılımı ile gerçekleşen bir davetle tanıttı. 

Gökçe Bahadır Dansıyla Büyüledi

Gliss’in yeni marka elçisi olan Gökçe Bahadır, markanın reklam filminde büyüleyici bir dans performansı sergiledi. Oyunculuğunun yanı sıra sesi ve dans yeteneği ile de bilinen Gökçe Bahadır, dijital platformlara yönelik hazırlanan reklam filmi için 3 farklı koreografide gerçekleştirdiği dansları ile izleyenleri büyüleyecek.

Gökçe Bahadır: Şaçlarım Yeter!

“Saçlarım Yeter” sloganı ile duyurulan GLISS Magnificent Strength Serisi’nin basın daveti, Marka Müdürü Barış Erdoğan’ın konuşması ve sunumu ile başladı. Erdoğan konuşmasında marka elçisi olarak başarılı oyuncu Gökçe Bahadır ile birlikte çalışmaktan duydukları memnuniyeti ifade etti. Yeni seri ile ilgili olarak da bilgi veren Erdoğan, “Gliss Magnificent Strength ilk kez ayrı ayrı saç liflerini güçlendirmek için üç-protein kompleksinin onarım gücünü bir araya getiriyor. Zayıf saçları onararak 20 kata kadar daha güçlü saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Böylece saçlar uzadıkça uçlarında gerçekleşen kırılmalar ortadan kalkıyor. Yeni seri, böylece saç uzatırken kırıkları aldırmak için saç kestirme derdine de son veriyor.” dedi. Türk Henkel Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alemdar ise konuşmasında; Gliss markasının Türkiye’de son 3 yıldır pazarın en hızlı büyüyen şampuan markası olduğuna değindi. Alemdar’ın konuşması sonrası söz alan Gökçe Bahadır ise “Birçok kadın bakımlı, sağlıklı ve güzel saçları güne pozitif başlamak için yeterli buluyor. İşte ben de o ‘Saçlarım yeter’ diyen kadınlardan biriyim.” şeklinde konuştu. Uzun ve bakımlı saçlarla kendini çok daha iyi hissettiğini ifade eden sanatçı; “Benim gibi hisseden tüm kadınlara da şimdi kusursuz uzayan saçlar yaratan Gliss Magnificent Strength serisini öneriyorum.” dedi.

Henkel Hakkında

Henkel, global olarak dengeli ve çeşitlilik gösteren bir portföyle faaliyet göstermektedir. Güçlü markalar, inovasyonlar ve teknolojiler sayesinde şirket, üç iş birimiyle hem endüstriyel hem de tüketici iş birimlerinde lider konumlara sahiptir. Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri, yapıştırıcı piyasasında dünya çapında tüm endüstriyel sektörlerde global bir liderdir. Henkel’in Çamaşır ve Ev Bakımı ile Beauty Care iş birimlerinde, dünya genelinde pek çok piyasa ve kategoride liderliği bulunmaktadır. 1876 yılında kurulan Henkel, 140 yılı aşkın süredir başarısını sürdürmektedir. 2015 yılında Henkel, 18 milyar 100 milyon Euro (20 milyar 100 milyon ABD doları) satış, 2 milyar 900 milyon Euro (3 milyar 200 milyon ABD doları) faaliyet karı bildirmiştir. Üç yıldız markası olan, Persil, Schwarzkopf ve Loctite 6 milyar Euro’dan fazla (yaklaşık 6 milyar 600 milyon ABD doları) satış gerçekleştirmiştir. Henkel dünya çapında güçlü şirket kültürü ile bir araya gelmiş, tutkulu, birbirinden farklı olan ancak aynı değerleri paylaşarak, sürdürülebilir değerler yaratmak için çalışan yaklaşık 50.000 kişiyi istihdam etmektedir. Sürdürülebilirlik konusunda tanınmış bir lider olarak Henkel, birçok uluslararası endeks ve sıralamada en üst sıralarda yer almaktadır. Henkel’in imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır.
 

Geri «
İleri »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir