İdeal Müşteri Deneyimi İçin Teknoloji

  • sokerehber
  • 8 Nisan 2017
  • 0

3 Mayıs 2017’de İstanbul Hilton Bosphorus Hotel’de yapılacak zirvede sektörün teknoloji tedarikçileri gündeme damga vuracak. Zirvede her kanaldan chat, görüntülü görüşme, yapay zekanın müşteri deneyimine özel uygulamaları, kişisel verilerin korunmasına bağlı güvenlik unsurları, müşteri memnuniyeti araçları, sosyal medyada satış entegrasyonları, bulut çözümler ve offline-online mağazacılık entegrasyonları gibi teknolojik çözümler, sektörel uygulamalarıyla birlikte katılımcılara aktarılacak.

Perakende, Enerji, Sigorta ve Bankacılık sektörleri olmak üzere Beyaz Eşya, E- Ticaret, Online Oyunlar, Belediyecilik ve İnovatif Platformlar sektörlerinde faaliyet gösteren, müşteri hizmetlerinde dijital kanalları etkin bir şekilde kullanan bir çok kurumun temsilcileri sunumlarıyla farklılaşan deneyimlerini paylaşacaklar.

3 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul Hilton Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilecek olan Müşteri Hizmetleri ve Deneyimi Zirvesi ile ilgili tüm bilgilere www.musterihizmetlerizirvesi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Geri «
İleri »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir