Uçak Gibi Otobüs

  • sokerehber
  • 24 Şubat 2017
  • 0

Türkiye’de karayolu ile seyahat etmenin bütün kulları ve anlayışını değiştirme paralosı ile yola koyulan Vivalines Dünya’da ve Türkiye’de olmayan karayolu hizmet modeli ile İstanbul-Ankara arasını 4 saat 15 dk’ya indirdi. Uluslararası VİP hava yolculuğu hizmet anlayışını baz alan ve bunu daha ileri götüren Vivalines karayolu seyahati ile ilkleri ve hizmet anlayışı ile kendinden söz ettirecek.

Uçak gibi otobüs (Uçakbüs)

Normal otobüslerde 46 olan koltuk kapasitesi bu otobüslerde 31 adete düşürülmüş. Ve 31 adet özel tasarım lüks koltuklar yerleştirilmiş. İçinde tuvaleti ve hizmet mutfağı bulunan Vivalines otobüsleri ekspres seferleri ile hiçbir yerde durmayarak İstanbul- Ankara arasını 4 saat 15 dk’ya indiriyor. Yolculuk sırasında sıcak yemek ikramının yapılığı ve her yolcuya özel tablet bilgisayar ile kesintisiz internet imkanı veren Vivalines bitmesi hiç istenmeyecek yolcukları ile anılması bekleniyor.

Yolcularını özel araçlar ile evlerinden alıyor!

Havalimanı stresi ve uçak korkusuna son vermeyi hedefleyen Vivalines yolcularını evlerinden özel araçlar ile alıp sadece yolcularına özel olarak tasarlanmış VİP Lounge’da ağırlıyor. Yolcu güvenliğini çok önemseyen Vivalines kalkış noktalarına gelen yolcularının valizlerini X-Ray cihazlarından geçiriyor ve her yolcuya özel olarak hazırlanmış boarding pass ile otobüse binmesini sağlıyor.

Hizmet sektöründe dünyanın ilerisindeyiz!

Hizmet sektöründe ülke olarak çok iddalı ve her alanda yön veren konumda olduklarını söyleyen Vivalines yönetim kurulu başkanı Bülent İpek; “Nasıl ki her alanda yön belirleyici oluyorsak. Ulaştırma alanında da standartları yeniden belirleyip bunun uluslararası standartlar olmasını sağlamak en büyük amaçlarımızdan biri dedi”

Türk insanı seyahat etmeyi ve keşif etmeyi seven bir insanlardan oluşuyor. Fakat konforlu,keyifli ve güvenli bir şekilde mevcut hizmet anlayışları ile karayolunda maalesef mümkün değil. Vivalines bütün beklentileri karşılayacak ve beklentilerin üzerine çıkacak bir hizmet sunacak herkese” Ortaya koydukları modelin çok ses getireceğine inandığını belirten Vivalines Yönetim Kurulu Başkanı Bülent İpek Türkiye’de artık insanların gururla ve keyifle seyahat edecekleri bir seyahat firmasının var olduğunu sözlerine ekledi.

Geri «
İleri »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir