CHP Söke İlçe Yönetimi Mesut Atakan’la Ezber Bozuyor.

  • Alptekin Çınar
  • 27 Mayıs 2019
  • Yorumlar Kapalı

Yerel seçimlerin başarılı ilçe başkanı Hüseyin Akkaya’nın istifasının ardından yönetim kurulu kararı ile ilçe başkanlığına gelen Mesut Atakan, göreve geldiği ilk günden bu yana yaptığı faaliyetlerle takdir topluyor.

Başkanlık tebrikleri için ile teşkilatına gelen saksı çiçeklerini satıp, gelirini LÖSEV’e bağışlamasıyla ilk takdiri alan Mesut Atakan; ziyaret turu performansı ile de dikkat çekiyor. Herhangi bir özel gün olmasını beklemeden basın kuruluşlarını ziyaret eden Mesut Atakan Başkanlığı’ndaki CHP Söke İlçe Yönetimi, ardından merkez ve çevre mahalle muhtarlıklarına yaptıkları ziyaretlerle takdir topladı. Özellikle eski köy ve beldeler yani çevre mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla da buluşan CHP yönetimi, vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaştı.

Sadece seçimden seçime değil, her zaman halkın içerisinde olacaklarını belirten CHP Söke İlçe Başkanı Mesut Atakan; “Geride bıraktığımız yerel seçimlerde gerek Söke Belediye Başkanlığı, gerekse Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde destek olan ve partimiz adaylarına teveccüh gösteren halkımıza teşekkür ediyorum. Şimdi hizmet sırası bizde basınımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve halkımızla sürekli istişare halinde olup, Söke’nin sorun ve taleplerini ilgili mevkilere ileteceğiz.

Çalışmalarımızın halkımız tarafından memnuniyetle karşılanıyor olması, elbette ki bizlere daha fazla çalışma azmi vermektedir” dedi.

Geri «
İleri »