İstanbul’daki En İyi Avm’ler Hangileridir?

  • Alptekin Çınar
  • 10 Kasım 2021
  • Yorumlar Kapalı

İstanbul’daki En İyi Avm’ler Hangileridir

Dünyanın her yerinden İstanbul’u görmek için gelen turistler Türkiye’de alışveriş yapmayı sevdikleri için İstanbul, alışveriş merkezleri ile çok ünlüdür. İstanbul, sadece şiirlerde anlatılanların güzelliği ile değil, alışverişi ile de ünlü şehirler arasında yerini almıştır.

 

Mall Of İstanbul

 

İstanbul’un en iyi alışveriş merkezlerinden biri olan Mall Of İstanbul, konsepti ve içerdiği farklı seçeneklerle İstanbul’un en işlevsel alışveriş merkezi olarak dikkat çekerek, çok ünlü markalara ev sahipliği yapıyor. Bu alışveriş merkezinde devasa bir tema park mevcut. Çocuklarınız ile birlikte eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

 

İstinye Parkı

 

İstinye Parkı, İstanbul’un en ünlü alışveriş merkezlerinden biridir. Sarıyer semtinde bulunan bu alışveriş merkezi, alışveriş konseptine yeni boyutlar kazandırmıştır. Güzel zamanlar geçirmek için birçok seçenek bulunan bu alışveriş merkezi, sevdikleriniz ile birlikte buluşma noktanız olabilir.

 

Zorlu Center

 

Zorlu Center, İstanbul’un yeni popüler buluşma mekanlarından biridir. Alışveriş merkezi içerisinde bulunan lüks markalar, performans sanat merkezi, ofisler ve rezidanslar ile rüya gibi bir yerde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Bu alışveriş merkezinde ünlü müzisyenlerin müzikallerini izleyebileceğiniz performans merkezi bulunmaktadır.

 

NevÇarşı Üsküdar

 

Her hafta farklı etkinlikleri ile gelen ziyaretçilerine eğlenceli zaman geçirme fırsatı yaratan https://nevcarsiuskudar.com/ sevdikleriniz ile buluşma noktanız olabilir. Rahat bir şekilde bulunan konumu ile alışverişin keyfini çıkarırken farklı markalarda olan ürünleri de görebilirsiniz. Çocuklar için ayrılan oyun alanları bölümünde, çocuklarınızın da eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 

Forum İstanbul

 

Forum İstanbul, İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinden biridir. Metro ile kolay ulaşımı olan bu alışveriş merkezinin içerisinde bulunan sea life akvaryumu sayesinde birçok ziyaretçinin ilgisini çekmiştir.

 

Cevahir

 

İstanbul alışveriş merkezi seçenekleri arasında olan Cevahir, ilk günkü popülerliğini her geçen gün katlayarak devam ettiriyor. Şehrin en çok ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden biri olan bu alışveriş merkezi, her kesimden insana hitap ediyor.

 

Geri «
İleri »