Söke CHP Başkan Adayı İle Birlikte Basının Karşısına Çıktı

  • Alptekin Çınar
  • 11 Ocak 2019
  • Yorumlar Kapalı

Söke CHP’nin Yeni ilçe Yönetimi ve Belediye Başkan Adayı Levent Tuncel Basınla Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin yeni Söke İlçe Yönetimi ve Söke Belediye Başkan Adayı Levent Tuncel basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu. Toplantıda yine yeni göreve atanan Kadın Kolları yönetimi ve Seçim Komisyonunda yer alan partinin duayen isimleri de yer aldı. 10 Ocak çalışan Gazeteciler günü kutlamasının yanı sıra göreve yeni atanan CHP Söke İlçe Yönetimi ve Kadın Kolları Yönetimi’nin basına tanıtımını amaçlayan toplantı samimi havada geçti.

Gazeteciliğin önemli bir meslek olduğunu ve mensuplarının toplumun gözü kulağı olduğunu belirten CHP Söke İlçe Başkanı Hüseyin Akkaya; “Basın sesimizi duyurmakta yanımızda yer alan en büyük güç. Bizler geldiğimiz görevlerde süreci basınımızla iç içe geçiriyoruz. Tüm basın mensuplarımıza katıldıkları için teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Katılımlarıyla kendilerini mutlu eden basın mensuplarına teşekkür eden CHP Söke Belediye Başkan Adayı Levent Tuncel; “Ulusal basından ziyade yerel basın bizler için çok önemli. Çünkü Söke’de birlikte yaşıyoruz ve Söke’yi birlikte yöneteceğiz. Belediye Başkanı olduğumuz takdirde bizleri eleştirmekten çekinmeyin. Çünkü bizde muhalif anlayışı olmayacak. Eleştiriye açığız ve hep açık olacağız, çünkü sizler bizlerin göremediğimiz gözlerimiz olacaksınız. Bizler hep sizlerin yanınızda olacağız, sizlerde Söke için doğru her şeyde bizim yanımızda olun” dedi.

CHP Söke İlçe Başkanı Hüseyin Akkaya gazeteciler adına Aydın Gazeteciler Cemiyeti Söke Şube Başkanı Ali Esmer’e çiçek takdim etti. Ardından CHP’nin yeni yönetim kurulu takdim etti.

Karşılıklı sohbet havasında geçen toplantıda basın mensupları görüş ve sorularını dile getirdi. Söke Belediye Başkan Adayı Levent Tuncel, Söke ile ilgili bazı projelerini anlattı.

CHP’nin yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Mesut Atakan (Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili),

Ali Kemal Özcan (İlçe Sekreteri),

Hasan Avcı (Mali İşler Sorumlusu),

Vural Tosun (Meslek Odalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı),

Cihan Karaağaçlı (Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı),

Halil Karaçolak (Sivil Toplum Örgütlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı),

Levent Tuncer (Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı), Yağız Pullukçu (Bilişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı),

İlkyaz Gölcük (Sosyal ve Kültürden Sorumlu Başkan Yardımcısı),

Muammer Akmazlar (Demokratik Kitle ve Sendikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı),

Nuriye Manap (İlçe Eğitim Sekreteri),

Evrim Tuncer (Yönetim Kurulu Üyesi),

Hatice Savran (Gençlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi),

Nurten Yavaş, Zeycan Çakır ve Kaya Tuntaş (Yönetim Kurulu Üyeleri).

Toplantıya katılamayan Kadın Kolları Başkanı Müjgan Dalgıç’ın yerine Başkan yardımcısı Yeşim Yılmaz da kadın kolları üyelerini tanıttı.

Geri «
İleri »