Söke CHP İmamoğlu’na Destek Yolladı

  • Alptekin Çınar
  • 15 Mayıs 2019
  • Yorumlar Kapalı

Söke’den İmamoğlu’na Destek Oldular

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, CHP Söke İlçe Başkanı Mesut Atakan ve Söke CHP İlçe Üyeleri, İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez; İstanbul Büyükşehir Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek olmak için başlatılan kampanyaya katıldı.

Kalabalık bir grup halinde CHP İlçe Merkezi’nden İş Bankası Söke Şubesi yürüyen heyet, bankada gişe ve bankamatikleri kullanarak Ekrem İmamoğlu’na destek için bağışlarını yatırdı. CHP Söke İlçe Başkanı Mesut Atakan; “İstanbul için tüm Türkiye’de adalet ve vicdan hareketi seferberliği başlamıştır. Bugün burada Cumhuriyet Halk Partisinin bir neferi ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Hak, hukuk ve adalet arayışımız her daim var olacaktır.

İstanbul Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyacağız. Bizler de yüreğimizden kopanı bağışlayarak, destek olmak için buradayız. 23 Haziran’da da İstanbul’da olacağız. Hakkımızı asla yedirtmeyeceğiz. İnatla ve inançla söke söke alacağız. İlgi ve alakalarından dolayı Söke CHP İlçe örgütüme ve Sökeli hemşerilerime çok teşekkür ederim. Tüm Türkiye’ye sesleniyoruz 24 Haziran’da her şey güzel olacak” dedi

Geri «
İleri »