Künye


İmtiyaz Sahibi /Grantee

Alptekin Çınar

bilgi@aydingazete.com

Genel Yayın Yönetmeni 

Alptekın Cinar

bilgi@5130101.com

Editörler /Editors

Arif Belen

arifbelen@sokerehber.com

Ömer Taşçı

omertasci@sokerehber.com

Esra Gündoğan

esragundogan@sokerehber.com

Gece Vardiyasi Editörü / Night Shift Editor

Hakan Akpınar

hakanakpinar@sokerehber.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Tuncay Bozdağ

Mali Müşavir / Financial Advisor

Metin Taş

Reklam / Advertise

Ayfer Demirci

ayferdemirci@sokerehber.com

Adres

Konak Mh. Bülent Ecevit Cd. No: 6 / 201 Söke-AYDIN

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Siteadi  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Privacy Policy

© Copyrigth 2011 sokerehber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sokerehber.com’a aittir. sokerehber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar sokerehber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.sokerehber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. sokerehber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the sokerehber.com. However, sometimes the sokerehber.com uses third parties to process your information. sokerehber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the sokerehber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the sokerehber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the sokerehber.com and its services. When you use sokerehber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the sokerehber.com cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

sokerehber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.
sokerehber.com “yazarların” yazılarının ve haber ve yazı yorumlarının sorumluluğunu üstüne almaz.
Yorumlar ve yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.

SökeRehber BASIN MESLEK İLKELERİNE UYAR
Basın Meslek İlkeleri Madde 8
: Bir basın organının dağıtım süreci tamamlanmadan o basın organının özel çabalarla gerçekleştirdiği ürün, bir başka basın organı tarafından kendi ürünüymüş gibi kamuoyuna sunulamaz. Ajanslardan alınan özel ürünlerin kaynağının belirtilmesine özen gösterilir.