Cinayet Şüphelisi Kuşadası’nda Yakalandı

  • sokerehber
  • 1 Haziran 2018
  • Yorumlar Kapalı

Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan’da 2 gün önce 1 kişinin hayatını kaybedip, 1 kişinin de ağır yaralandığı silahlı saldırı olayının şüphelisi olarak aranan bir kişi Kuşadası’nda polis tarafından yakalandı.

30 Mayıs 2018 tarihinde Muğla’nın Ortaca ilçesi Dalyan Mahallesi, İztuzu Caddesi’nde Kutlay Bilgiç, S.U. ve kimliği belirsiz bir kişi arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıkmıştı. Kısa sürede büyüyen tartışmanın silahlı kavgaya dönüştüğü olayda, kavga ettikleri kişi tarafından tabanca ile vurulan Kutlay Bilgiç ölmüş, S.U. ise ağır yaralanmıştı.

Olayın ardından silahlı saldırıyı gerçekleştirerek kayıplara karışan kişinin isminin F.K.P. olduğu öğrenildi ve arama çalışmaları başlatıldı. Ortaca Cumhuriyet Savcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında her yerde aranan F.K.P. isimli şüphelinin yakalanması için emniyet güçleri seferber oldu.

Yapılan çalışmalarda elde edilen bilgilerde Kuşadası polisi, cinayet zanlısının Kuşadası’na geldiğini tespit etti.

Kuşadası polisinin yaptığı araştırma sonucu eski Cuma Pazarı bölgesinde olduğu belirlenen cinayet şüphelisi F.K.P. yapılan operasyonla ele geçirildi. Gözaltına alınan F.K.P. Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine götürüldü.

Geri «
İleri »