Güzelçamlı Millipark Personeli Yaza Hazır

  • sokerehber
  • 7 Haziran 2018
  • Yorumlar Kapalı

Vatandaşlar arasında Güzelçamlı Millipark olarak bilinen Dilek yarımadası yaz sezonu ile ilgili hazırlıklarını tamamladı.

Millipark yönetiminden yapılan açıklamada konu ile ilgili “Milli Park Müdürlüğümüz tüm personeli ile yaz sezonunda tabiatın ve ziyaretçilerimizin hizmetindedir.” denildi. Yakın zaman öncesinde kadar tüm hazırlıkların bittiği doğa harikasında son olarak içmeler koyundaki çalışmalar da 15 haziranda bitirilerek bayramın ikinci gününde vatandaşların hizmetine açılacak.

Parkın kullanımı ile ilgili yönetim tarafından yapılan açıklamada da parkta uyulması gereken kurallar şöyle sıralandı;

1- Milli Parkımıza ziyaretçi girişi ve kapanış saatleri 8:30 – 17:00 saatleri arasındadır.
2- Milli Parkımızda ateşli piknik yapılamamaktadır. Tüp ve mangal kullanımı yasaktır.
3- Milli Parkımızın tespit edilen araç kapasitesi günlük 1200 araçtır.Bu kapasitenin üstünde Milli Parka araç alınmayacaktır. Ana ulaşım yoluna uzun süreli park yapmak yasaktır. Jandarma trafik ekipleri tarafından ceza ve araç çekilmesi işlemi uygulanacaktır. Bu sebepten dolayı toplu taşıma araçlarını tercih etmenizi rica ediyoruz.
4- Milli Parkımızda güvenliğiniz için her koyda kamera ve anons sitemi bulunmaktadır. Lütfen yapılan anonsları dikkate alınız.
5- Milli Parkımızda kullanıma açık koylarda İşletmecinin tek taraflı olarak sözleşmeden çekilmesinden dolayı restoran,büfe ve cankurtaran hizmetleri bu sezon verilemeyecektir. Ziyaretçilerimizin bu konuda tedbirli olmalarını rica ediyoruz.
6-Girişteki dijital panomuzdaki bilgilendirmelere dikkat etmenizi rica ediyoruz.
7- Milli Parkımızda HGS uygulaması başlamıştır. Girişte araç yoğunluğu oluşmaması için HGS bakiyenizi yeterli miktarda tutunuz.
8- Milli Parkta yaşayacağınız sorunları alanda Milli Park logolu kıyafet giyen personelimize iletebilirsiniz. Hızlı bir şekilde talebiniz bize ulaşacaktır.

Geri «
İleri »