Kuşada’lı Sevilen İşadamı Evinde Ölü Bulundu

  • sokerehber
  • 18 Mart 2018
  • Yorumlar Kapalı

Kuşadalı genç turizmci Atınç Gür evinde ölü olarak bulundu. Kalp krizi geçirdiği iddia edilen genç işadamının kesin ölüm nedeninin anlaşılması için savcılık otopsi yapılmasına karar verdi.

Elde edilen bilgilere göre, Türkiye’nin en eski seyahat acenteleri arasında yer alan ve merkezi Kuşadası’nda bulunan Meander Turizm’in ortaklarından genç turizmi Atınç Gür evinde ölü bulundu. 40 yaşında evli ve bir çocuk babası Atınç Gür’ün ölümü Kuşadasını ve turizm camiasınından meslektaşlarını üzdü.

Turizmin başladığı ilk yıllardan itibaren Türkiye ile Yunanistan arasında gerçekleştirdiği feribot seferleri ile ismini duyuran ve kruvaziyer turizminde de yer hizmetleriyle tanınan Meander Turizm’in iki ortağından biri olan Atınç Gür, hem Kuşadası’nda hem de turizm sektöründe sevilen isimlerden biriydi.

Atınç Gür’ün ilk belirlemelere göre kalp krizi geçirdiği ileri sürüldü. Ancak, Kuşadası Cumhuriyet Savcılığı genç turizmcinin kesin ölüm nedeniyle ilgili olarak otopsi kararı verdi ve Gür’ün cenazesi İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından Atınç Gür, 19 Mart Pazartesi günü Kuşadası Kaleiçi Camii’nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Beyaz Liste Sıkı Çalışıyor.  Söke’nin Zaman Kaybetme Lüksü Yok.

Geri «
İleri »