Kuşadasında Uyuşturucu ve Kumar Operasyonu

  • Alptekin Çınar
  • 2 Ocak 2019
  • Yorumlar Kapalı

Kuşadası’nda polisin gerçekleştirdiği kumar operasyonunda iş yeri müdürü ile birlikte 4 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından Alacamescit Mahallesinde bir iş yerine operasyon gerçekleştirildi. Suç üstü yapılan operasyonda, iş yeri içerisinde masa üzerinde iki deste halinde iskambil kağıdı, oyun pulları ve 29 adet banknot halinde toplamda 3050 TL para bulundu.

Operasyonun ardından iş yerinin mesul müdürü M. S.Ö. ve masada kumar oynayan 3 Şahıs ile masa üzerindeki para,iskambil kağıtları ve oyun pulları ile birlikte gerekli işlemlerim yapılması için Kuşadası Polis Merkezi Amirliğine götürüldü.

Bir operasyon da uyuşturucuya yönelik

Polisin  gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda da bir kişi gözaltına alındı.


Edinilen bilgiye göre, Kuşadası ilçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Büro Amirliği ekiplerinin yapmış olduğu uygulama esnasında Kipa uygulama noktasında şüphe üzerine bir araç durduruldu. Araçta yapılan aramada esrar tabir edilen uyuşturucu madde bulunurken, araç içerisindeki 19 yaşındaki A.D. gözaltına alındı.

Aranan 2 kişi yakalandı

Bu arada, Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği görevlilerinin yapmış oldukları çalışmalarda iki ayrı mahkeme tarafından aranılan iki kişi yakalandı. Kuşadası 5.Asliye Ceza Mahkemesi tarafından M.O. ile İzmir 38.Asliye Cezası Mahkemesi tarafından aranan B.C. yakalanarak, gözaltına alındı. Polis ekipleri yakalanan kişiler hakkında yasal işlem başlattı.

Geri «
İleri »