AKP KADIN KOLLARININ BABALAR GÜNÜ KUTLAMALARI

  • Alptekin Çınar
  • 18 Haziran 2012
  • 0


Facebook’tan Takip Etmek için Tıklayın


Twitter’den Takip Etmek için Tıklayın


  Haber: Hamdi Akgül
 
Adalet ve Kalkınma Partisi Söke İlçe Başkanlığı Kadın Kolları, geçtiğimiz Pazar günü kutlanan Babalar Günü nedeniyle, yaşlı babaları evlerinde ziyaret ederek gönüllerini aldılar.

      Söke Ak Parti Kadın Kollarından; Başkan Yeter Ertürk, yardımcısı Sevilay Ayaz, üyelerden Hatice Yeniusta, Aynur Arı, Özen Savran ve Emine Ertürk, 86 yaşındaki Hilmi Civan, 80 yaşındaki Salih Kaya ve 82 yaşındaki Mehmet Akbulut’u Fevzipaşa Mahallesi’ndeki evlerinde ve 75 yaşındaki Ali Rıza Ger’i Konak Mahallesi’ndeki evinde ziyaret ederek, ellerini öptüler.
       Söke Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Yeter Ertürk, “Bizlerin dünyaya gelmesini sağlayan büyüten, hiç bir fedakarlıktan kaçınmayıp şevkat ve emeklerini eksik etmeyen anne ve babalarımıza karşı duyduğumuz saygının gereği olarak yaptığımız ziyaretlerde, onların memnuniyetlerini gördük ve hayır dualarını aldık. Büyüklerimizi belirli gün ve haftaların dışında da ziyaret ederek, dualarını almaya devam edeceğiz. Ak Partinin insana hizmet hizmet odaklı, sosyal devlet anlayışının gereği olarak kadınlara ön saflarda  siyaset yapma fırsatı doğdu. Ak Parti Söke Kadın Kolları olarak, evlere giderek partimizin hizmetlerini anlatıyoruz” dedi.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir