ATAN ATANA !

  • Alptekin Çınar
  • 4 Mayıs 2012
  • 0

Facebook’tan Takip Etmek için Tıklayın

Twitter’den Takip Etmek için Tıklayın

Söke Avcılık ve Atıcılık İhtisas Spor Kulübü Söke’de ilk kez trap atış yarışması düzenliyor. Sökeli avcılar ve çevreden gelen avcılar 20 Mayıs 2012 Pazar günü Söke Atış Poligonunda yarışacak. 

Avcılık ve Atıcılık İhtisas Spor Kulübü tarafından Söke 1.Trap Atış Yarışması 20 Mayıs 2012 Pazar Günü Söke Atış Poligonunda gerçekleştirilecek. Yarışmaya Söke ve çevre ilçelerin yanı sıra İzmir, Manisa il ve ilçe merkezlerinden avcılarında katılması bekleniyor.

Söke Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşecek yarışmada dereceye girenlere kupa ve madalyanın yanı sıra para ödülü de verilecek. Yaklaşık 500 avcının katılımını beklendiklerini belirten Söke Avcılık ve Atıcılık İhtisas Spor Kulübü Başkanı Çetin Özat; “Avcılık kültürünün bir parçası olan trap yarışmalarında ayrıca kurşun atış yarışmaları da yer almakta. Amacımız unutulmaya yüz tutan avcılık ve atıcılık kültürlerini yaşatmak, yeni nesillere taşırken avcılığın bir spor dalı olduğuna dikkat çekmek” dedi. 

Özat, 20 Mayıs Pazar günü Söke’de Akçakonak Köyü yakınlarındaki kendilerine ait atış poligonundaki yarışmaya avcılık ruhsatı olan her avcının katılabileceğini sözlerine ekledi.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir