AYDIN POLİSİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

  • sokerehber
  • 1 Eylül 2011
  • 0

Aydın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği görevlileri Ramazan Bayramı dolayısıyla Aydın Devlet Hastanesinde yatan hastaları ziyaret edip bayramlarını kutladılar. Hastalara karanfil hediye eden polislere hastalar ve yakınları teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.
Aydın Emniyet Müdür Vekili Suat İkan’ın öncülüğünde başlatılan çalışma neticesinde Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği görevlileri dokuz günlük, uzun bayram tatilini vatandaşlarla kaynaşma adına fırsata dönüştürdü.
Toplum Destekli Polislik Büro Amiri Komiser Özcan Yorulmaz nezaretinde Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinde görevli polisler bayramın ikinci günü Aydın Merkez Ovaeymir beldesindeki tüm kahve, işyeri ve bazı evleri ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştılar.
Kahvelerde bulunan vatandaşlara ve sokakta gördükleri çocuklara şeker dağıtan polisler bayramın üçüncü günü ise Aydın Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastaları ziyaret ederek hastaların ve yakınlarının bayramlarını kutladılar. Devlet Hastanesinde yatan 120 hastanın tamamına karanfil hediye eden Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği personelinin bu davranışı hastalar ve yakınları tarafından teşekkürlerle karşılık buldu.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın