AYDINDA OLAYLI GECE

  • sokerehber
  • 3 Temmuz 2012
  • 0

  AYDIN’DA ARAÇ YANGINI 

– YANGINI 5 DAKİKADA SÖNDÜREN EKİPLER, YANGININ NASIL OLUŞTUĞUNU BİR TÜRLÜ ÇÖZEMEDİ 

– YANGIN SONUCU BİR KAMYONET KÜLE DÖNDÜAydın’da dün gece bir kamyonet tamamen yanarak küle döndü. Polis, itfaiye ve çevredekilerin müdahalesi ile yangın 5 dakikada söndürülürken, yangının çıkış sebebi ise bir türlü çözülemedi. Polis tarafından el konulan olayda, şüpheli yangını çözmek için olay yeri inceleme ekipleri çalışma yaptı. 

Edinilen bilgiye göre, Efeler Mahallesi Bayındırlık Bulvarı 2251 sokak üzerinde park halinde bulunan 09 N 0056 plakalı kamyonet gece saat 02.30 sıralarında aniden yanmaya başladı. Kısa sürede tüm aracı saran alevleri itfaiyenin anında müdahalesi ile çevredeki diğer araçlara sıçramadan söndürüldü. Nakliyecilik yapan Abdullah Yıldırım’a ait olduğu bildirilen aracın yanmasını şüpheli bulan ekipler, yangının nasıl çıktığını bir türlü tespit edemedi.

Kısa devre veya kundaklama şüphesi üzerinde durulurken, görgü şahitleri, “Bir süre araba çalıştırılmaya uğraşıldı. Bu sırada öndeki araca çarptı. Biz gürültüden uyanıp kalktığımızda araçtan dumanlar yükselmeye başladı. Aracın sahibi gelip kaportayı açınca birden alevler parladı ve alevler her yeri sardı” diye konuştular.

Şüpheli bulunan araç yangını ile başlatılan soruşturmanın devam ettiği bildirildi.Geri «
İleri »

Bir cevap yazın