AYDINSPOR DA 5 YENİ İMZA ATILDI !

  • sokerehber
  • 11 Temmuz 2011
  • 0

Spor Toto 3. Lig takımlarından Aydınspor 1923 daha önce anlaştığı 5 futbolcuya düzenlenen törenle imza attırdı.
Aydın Gazeteciler Cemiyeti Nezih Demirkent Salonu’nda düzenlenen törene Aydınspor 1923 Başkanı Ahmet Gümüş, Sportif Direktör Fatih Dereli, Basın Sözcüsü Suat Deniz, yöneticiler ve futbolcular katıldı.
Siyah beyazlı ekiple bir süredir antrenmanlara çıkan İzmirspor’dan Ender Acar, Orduspor’dan Okan Avcı, Turgutluspor’dan Sadullah Eraslan, Beylerbeyi’nden Emre Gümüşkaya, Keçiören Sportif’ten Soner Arı ile sözleşme imzalandı. İmza töreninde konuşan Aydınspor 1923 Başkanı Ahmet Gümüş, 14 Temmuz’da başlayacak olan Kocaeli Kartepe kampına kadar takımı tamamen oluşturacaklarını söyledi.Başkan Gümüş, “Aydın halkının istekleri doğrultusunda iyi bir transfer politikası izlediğimizi düşünüyorum. Transfer komitemiz bu süreçte ince eleyip sık dokudu” dedi.

MEHMET TÜRK KONUSU
Başkan Gümüş, transfer döneminde ilk olarak imza attırdıkları ancak sonrasında ailevi sorunlardan ve babasının rahatsızlığından dolayı Aydın’a gelemeyeceğini açıklayan Mehmet Türk konusuna da değindi. Mehmet ile yapılan Aydın’daki görüşmelerde kaparo verdiklerini belirten Gümüş şunları söyledi: “Mehmet, Aydın’dan memnun ayrıldı. Sonrasında telefon ile yaptığımız görüşmelerde bizden daha fazla ücret talep etti. Biz de kendisine fiyatı yukarıya çekebileceğimizi söyledik. Sonraki görüşmelerimizde ise anne ve babasının sağlık durumlarını gerekçe gösterdi”
Sağlık durumundan dolayı transferin gerçekleşmemesine saygı duyduklarını kaydeden Gümüş, sözlerine şöyle devam etti: “Bu mazeretin doğru olmadığını düşünüyorum. Aydınspor 1923 tercih edilen değil, tercih eden kulüp konumunda olmalı. 1 Mehmet gider, 5 Mehmet gelir. Aydınspor 1923 forması ağırdır”

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın