BAŞKAN OLMAK İSTEYEN ?

  • sokerehber
  • 4 Mart 2013
  • 0

Haber: Hamdi Akgül
Söke Ak Partide, 16 Şubat 2013 Cumartesi günü Namık Yıldırım başkanlığındaki yönetimin görevinin sona ermesi ile başlayan süreç 15 gün sonra işlemeye başladı.
Aydın Ak Parti İl Başkanı sadık Atay, Söke Koordinatörü Niyazi Aykut ve bazı il yöneticilerinin Söke gelmeleri ile Söke Ak Partinin kapısı toplantı yapılmak üzere geçici olarak açıldı.
Basına kapalı olarak yapılan toplantıda; üyelere dağılan anket formlarında ‘Kimi İlçe başkanı olarak görmek istersiniz’, ‘Kimi İlçe başkanı olarak görmek istemezsiniz’ gibi şıklar bulunuyor. Her formda kişinin adını ve soyadını yazması istendi. Eski ilçe başkanları ve yöneticilerinin de katıldığı toplantıda uzlaşma sağlanamadığı bildirildi.
Ak Parti Aydın İl Başkanı Sadık Atay, Söke’de yaşanan sorunu kısa zamanda çözeceklerini belirterek, yeni ilçe başkanımız ve yönetimimizi belirlemek üzere temayül yoklaması yaptık. Kararı genel merkezimiz verecek ve atama ile yönetim göreve başlayacak. Söke’ye en iyi hizmeti verecek bir yönetimi belirlemek üzere parti çalışması yapıyoruz. Önümüzde yerel seçimler var. Güçlü bir yönetimle seçimlere hazırlanacağız” dedi.
Temayül yoklaması nedeniyle sokaklara kadar taşan kalabalık üyeler arasında bir kaç ismin ön plana çıktığı bunun yanında sürpriz bir ismin de yönetime oluşturmak için atanabileceği konuşuluyor.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın