CHP SÖKE İLÇE ÖRGÜTÜNDEN BİR BAŞARI DAHa

  • sokerehber
  • 5 Temmuz 2012
  • 0

27 Mayıs  Tarihinde Yapılan CHP Aydın İl Kongresinde Aydın İl Yönetimine en yüksek oyu alarak  Fatih AKKENTLİ ve Hüseyin GÜNDÜZ isimlerini kazandırma başarısını göstermişti.

Daha Sonra Yapılan Gençlik Kolları Genel Kurultayında Söke CHP Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ali  IŞIK Genel Merkezin En Üst Yürütme kurulu (MYK) seçilmişti.  3 Temmuz 2012 Tarihinde yapılan İl Kadın Kolları Kongresine  Söke olarak damgasını vurdu.

Sökeden iki  İsim Ayşe BATMAZ ve Hanife Salkım yönetim kurulunda kendilerine yer buldular. Ayrıca Söke Kadın Kolları Başkanı Sibel IŞIK Kurultay Delegesi Olarak başka bir başarıya daha imza attı. 27 Mayısta Yapılan CHP Aydın İl Kongresinden Sonra  Söke CHP Kendi içinden yetiştirdiği Siyasetçileri Aydın Siyasetine kazandırdı. Sökenin gücü ve ağırlığı bu yöneticiler sayesinde Aydın siyasetinde hissedilmeye başlandı.  Söke ve Aydın arasında iyi bir siyasi diyalog köprüsü kurulması 2014 Seçimlerinde Büyükşehir olmaya hazırlanan Aydın Belediyesi  ile Söke Belediyesinin siyasi birlikteliğine olumlu katkı yapacağı konuşuluyor. CHP Söke İlçe Örgütünde yaşanan bu birlik beraberlik havası 2014 yerel seçimlerinde oy oranına etki edeceğine kesin gözüyle bakılıyor

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın