DİDİM BAYRAMDA SAKİN

  • sokerehber
  • 3 Kasım 2011
  • 0

Didim Turizm Derneği Başkanı Deniz Atabay, Kurban Bayramı’nda bazı büyük otellerin dışından açık otellerin olmayacağı ve bayrama özel etkinliklerin bulunmadığını belirtti.

Kurban Bayramına sayılı günler kala bayramı tatil yaparak geçirecekler turistik yerlerde yer ayırtmaya başlarken, Didim’de ise bazı 5 yıldızlı oteller hariç bayramda açık otelin olmayacağı öğrenildi. Kasım ayına girilmesi ve havaların soğuması nedeniyle otellere pek fazla ilginin olmadığını öğrenilirken Didim Turizm Derneği Başkanı Deniz Atabay bayram özel etkinliklerin olmayacağını belirtti.

Atabay, sözlerini şöyle sürdürdü; “Didim Beach Elegans ve Garden Of Sun otellerinin dışında büyük otellerimiz bayramda kapalı; diğer küçük işletmelerin ise bazılarının günü birlik gelecek tatilciler için açık kalacağını öğrendik. Bayram süresinin 4 gün olması sebebiyle günü birlik şehir dışından gelecekler olacağını tahmin ediyoruz. Bunlar içinde ilçemizdeki bazı restaurant, bar ve eğlence yerlerinin açık olacağını düşünüyorum. Diğer anlamda ise bayrama özel etkinlikler ve diğer aktivitelere ilişkin şu ana kadar bir bilgimiz yok”

Atabay, günü birlik gelecek tatilcilerin ise Altınkum bölgesindeki esnafa az da olsa katkı sağlayacağını dile getirdi.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın