DİDİM’DE ARAÇ SAYISI ARTTI

  • Alptekin Çınar
  • 30 Haziran 2011
  • 0

Didim’de yazlıkçıların gelmesiyle beraber artan nüfusla birlikte araç sayısı da artarken, dikkatsizlik sonucu maddi hasarlı kazalara da davetiye çıkarılıyor.
Didim’de yaz sezonuna girilmesiyle birlikte yazlıkçılar tatil için Didim’e gelmeye başlarken, nüfusla birlikte ilçedeki araç sayısında gözle görülür artışlar yaşanmaya başladı. Artan araç sayısı şehir merkezindeki trafiği de olumsuz yönde etkilerken, şehir merkezinde dikkatsizlik sonucu birçok maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmeye başladı. İlçede hafta başından bu yana Denizköy mevkii, Kamacı Petrol önü, Ziraat Bankası kavşağı ve İş Bankası önlerinde maddi hasarlı trafik kazaları meydana geldi. Hafta başından bu yana gerçekleşen bir çok kaza maddi hasarla atlatılırken, kazalarda can kaybının yaşanmaması ise tek teselli kaynağı oldu. 
Yaz sezonun başlamasıyla birlikte Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Grup Amirliği ekipleri Akbük-Didim yolu ile Mavişehir-Söke yolunda üzerinde uygulamalı olarak denetlemeler yaptıkları görülürken, şehir merkezinde ise Atatürk Bulvarı ile Ege Caddesi üzerinde ise radarlı trafik kontrolü yaptığı görüldü.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir