Efkan Ceylan: Hayırlı Olsun

  • sokerehber
  • 19 Aralık 2018
  • Yorumlar Kapalı

Efkan Ceylan’dan Açıklama
CHP Söke Belediye Başkan Adayı Adayı Efkan Ceylan yaptığı açıklamada “Partimizin ilgili organlarının aldığı bu kararın partimize, Sökemize ve Sayın Tuncel’e hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“CHP’ye ve Söke’ye hizmet etmeye her koşulda devam edeceğim” diyerek sözlerini sürdüren Efkan Ceylan; “Aday adaylığım sürecinde bana destek olan, yüreklendiren tüm Parti yöneticilerimize, milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, örgütümüzün tüm üyelerine, basın mensuplarımıza, aileme ve Sökeli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bu süreçte diğer aday adayı arkadaşlarımla birlikte gayet centilmen, karşılıklı saygıya dayalı, ilkelerimize yakışan bir diyalog içinde olduk. Aynı saygıyı il ve ilçe teşkilatlarımızdan ve milletvekillerimizden de gördük. Hepimizin ortak paydası hiç şüphesiz Cumhuriyet Halk Partisi ve Söke’ye olan hizmet aşkımızdır. Bu aşkla çıktığımız yol, kesintisiz ve dosdoğru bir istikamettir. Hayat bulduğum ve inandığım değerlerin toplamı olan, aile geleneğimiz olan, hangi kademesinde olursa olsun mensubiyetinden gurur duyduğum CHP’ye ve Söke’ye hizmet etmeye her koşulda devam edeceğim. Küskünlüğüm, dargınlığım söz konusu dahi değildir” dedi.

“HEYECANIM DAİMDİR”
“Gerek seçim sürecinde gerekse sonrasında Belediye Başkan adayımızın ve ilçe örgütümüzün yanında olacağım” diyerek sözlerini sürdüren Efkan Ceylan; “Partimizin ve adayımızın seçilmesi için tüm gücümle ve samimiyetle çalışacağım. Söke’de parti bayrağımızı daha da yükseğe taşımak için, hiçbir beklenti içinde olmadan yorulacağım. Sivil Toplum kuruluşlarında Söke için yürüttüğüm çalışmalarım hız kesmeden devam edecek. Siyaset bir heyecan işidir. Heyecanım daimdir. Bundan sonra da yuvamız olan CHP ve Söke için heyecan duymayı, üretmeyi, hemşerilerime faydalı olmayı sürdüreceğim. Aday adaylığım boyunca edindiğim dostluklar ve tecrübeler; benim için son derece kıymetlidir. Aynı parti çatısı altında, aynı hedefe doğru yürürken kazandığım dostluklar ömrüm boyunca devam edecektir. Yürüttüğüm çalışmalarda bana destek olan tüm parti örgütümüze ve çok kıymetli Sökeli hemşerilerime tekrar teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi

Geri «
İleri »