EN ZORU YERİN ALTINA İNMEK !

  • sokerehber
  • 22 Mayıs 2012
  • 0

Facebook’tan Takip Etmek için Tıklayın

Twitter’den Takip Etmek için Tıklayın

Aydın’ın Koçarlı İlçesi’ne bağlı Bıyıklı Beldesi’nde kanalizasyon çalışmalarına başlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Abdullah Arıcı, “Yerel yönetimlerde en zor olan şey, yerin altına inmektir. Ancak Bıyıklı beldemizin sağlıklı geleceği için bu zoru başaracağız” dedi. 

Yerleşim birimlerinin sağlıklı bir gelişme sağlayabilmesi için öncelikle alt yapının ele alınması gerektiğini belirten Belediye Başkanı Abdullah Arıcı, altyapıya büyük önem verdiklerini ve göreve geldiği günden bu yana beldenin birçok önemli eksiğini giderdiklerini kaydederek “Her şeyin başının sağlık olduğu insan yaşamında, belediye olarak daha sağlıklı ortamlar oluşturmak için kanalizasyon çalışmasına başladık. Normal şartlarda bizim gibi dar ve kısıtlı bir bütçeye sahip belde belediyelerinin bu işe girişmesi oldukça zor. Ancak Milletvekillerimizin destekleri ile bu işe giriştik. Yine onların destekleri ile başaracağımıza inanıyorum” dedi.

Beldenin sorunlarının çözülmesinde kendisine destek veren herkese belde halkı adına teşekkür eden Başkan Arıcı, arıtma tesisleri ile birlikte yaklaşık 3.5 milyonluk yatırıma başladıklarını belirterek özellikle Mehmet Erdem’e teşekkür ettiğini belirtti.

Başkan Abdullah Arıcı’yı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eden Milletvekili Mehmet Erdem de beldenin alt yapı çalışmalarını Belediye Başkanı ile yerinde inceledi.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın