Erdinç Algür de Beyaz Diyor

  • sokerehber
  • 28 Mart 2018
  • Yorumlar Kapalı

Söke’nin sevilen isimleri Beyaz Liste demeye devam ediyor.

Söke’de yıllardır faaliyet gösteren işletmeleri ile Söke’lilerin sevdiği isimlerden olan Erdinç Algür de beyaz liste – istikrar dedi.
1962 yılında Söke’de doğan ve Söke’lilerin Algür Market olarak tanıdıkları marketin sahibi olan Erdinç Algür marketçiliğin yanında bir çok sektörde de başarıyla boy gösteriyor.

Nar Tavukçuluk, Biyogen Hayvancılık, Söke Tarımsal Güçbirliği, Söke Entegre Et ve RE Enerji gibi bir çok sektörde faaliyet gösteren işletmeleri olan Algür aynı zamanda Söke Narenciye Birliği Başkanlığını da yürütüyor.

Beyaz Liste İstikrar Grubu olarak Söke’nin kalifiye eleman sorununu ortadan kaldıracak projelere yoğunlaşacaklarını belirten Algür, Haluk Kutlay başkanlığında projelerinin bir bir hayata geçeceğini ve Söke’nin bölgede lider konuma geleceğinin altını çiziyor.

Yapmayı planladığımız çalışmalardan biri de Söke’mize,Tarım tarihi yüzyıllar kadar öncesine dayanan ilçemize yakışır bir TARIM MÜZESİ kazandırmak diyen Algür aynı zamanda Söke’li kadınlara, kadınların el emeklerini aile ekonomilerine katkı sağlamak amacıyla üretici kadınlara yönelik KADIN ÜRETİCİ PAZARInın da kazandırılacağı müjdesini verdi.

Geri «
İleri »