GENÇLER BAŞLIYOR

  • sokerehber
  • 16 Ekim 2012
  • 0

Söke Kent Konseyi çatısı altında faaliyet gösteren Söke Gençlik Meclisi yeni dönem çalışmalarına başlıyor. Tuba Özturlar’ın Başkan olduğu Gençlik Meclisi yeni dönem ilk toplantısını yaptı. 
Söke Kent Konseyi Gençlik Meclisi yeni sezonun ilk toplantısını Bedesten Kent Konseyi Salonunda yaparken, toplantıya sürpriz ziyaret yapan Belediye Başkan Vekili Nimet İncedal, Gençlik Meclisi üyeleri ile sohbet etti. Gençlik Meclisinin her geçen gün yeni katılımlarla büyümesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkan Vekili İncedal; “Sizin gibi aktif, üretken gençleri burada görmekten çok mutluyum. Her zaman projelerinizin en büyük destekçisi olarak yanınızda olacağım” dedi.

Söke MYO’dan genç öğrencilerinde katıldığı Gençlik Meclisi toplantısında Belediye Başkan Vekili Nimet İncedal’a teşekkür eden Söke Gençlik Konseyi Başkanı Tuğba Özturlar; “Elinde projesi olan gençlerimizi aramızda görmek, onları dinlemeyi arzu ediyoruz.öke’ye katkısı olacak gençlerimizi, projeleri ile birlikte aramızda görmeyi arzu ediyoruz” dedi.

Gençlik Komisyonu Başkanı Özturlar, ayrıca yeni çalışma döneminde her pazartesi saat 17.00 de Bedesten Sergi Salonunda bir araya gelmeyi planladıklarını sözlerine ekledi.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın