KUŞADASI MHP ANKARAYA ÇIKARTMA YAPTI

  • sokerehber
  • 3 Nisan 2012
  • 0

Geçtiğimiz Mart ayı içerisinde yapılan olağan kongrede Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kuşadası ilçe başkanı seçilen Cemal Sarı ve yönetim kurulu üyeleri, Ankara’ya giderek MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye ziyarette bulundu. 

Ziyaretlerle ilgili bilgi veren MHP Kuşadası İlçe Başkanı Cemal Sarı, “ Kongreden sonra Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye bir ziyarette bulunarak, Kuşadası’nda yapacağımız çalışmaları kendilerine arz ettik. Kendileri de, 2014’de yapılacak yerel seçimler için şimdiden çalışmalara başlanılmasının gerekli olduğunu ve yerel seçimlerde Kuşadası’ndan başarı beklediğini bizlere ifade ettiler ve başarı dilediler “ dedi.

MHP Kuşadası Teşkilatı’nın Ankara ziyaretinde, Anıtkabir’e de gidilerek devletimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün kabri ziyaret edildi. Heyet ayrıca, Milliyetçi ve Ülkücü Hareket’in kurucusu Merhum Alparslan Türkeş’in kabri de ziyaret edilerek dua edildi. MHP Kuşadası İlçe Teşkilatı’nın Ankara ziyaretinde TBMM’ne de gidilerek, Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak ve diğer MHP’li milletvekillerine ziyaret gerçekleştirildi.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın