KUŞADASINDA BİR BÜYÜKELÇİ

  • Alptekin Çınar
  • 26 Temmuz 2011
  • 0

Eski Brüksel Büyükelçisi ve Belçika hükümeti tarafından en büyük “Nişan”lardan biri ile ödüllendirilen, şuanda da Başbakanlıkça özel görevle Türkiye’nin Ortadoğu danışmanlığına atanan Büyükelçi Murat Ersavcı yeni görevinden önce tatil için Kuşadası’na geldi. Ersavcı, Belediye Başkanı M. Esat Altungün’ü makamında ziyaret etti.
Büyükelçi Ersavcı, Kuşadası’nın tanıtım çalışmalarına ve Brüksel’deki uluslar arası turizm fuarında açtığı standa verdiği büyük destekle biliniyor. Yeni görev öncesi tatil için Kuşadası’na gelen Murat Ersavcı, Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün’e nezaket ziyareti yaptı. Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün’ü makamında ziyaret eden Büyükelçi Ersavcı, “Kuşadası çok güzel bir yer, burada bulunmaktan ve sizlerle beraber olmaktan dolayı çok mutluyum. Kuşadası en önemli turizm merkezlerinden biri ve Brüksel de çok seviliyor, Kuşadası’na her zaman destek olacağım” şeklinde konuştu.
Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün “Öncelikle tatil için Kuşadası’nı seçmeniz ve burada bulunmanız bizim için bir onur, Kuşadası’na ve Kuşadası’nın tanıtımına vermiş olduğunuz desteklerden dolayı size teşekkür ediyorum, yeni görevinizde size başarılar diliyorum” diyerek, Büyükelçi Ersavcı’ya Kuşadası armalı plaket hediye etti.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir