Sağlık Neferleri Kep Attı

  • sokerehber
  • 9 Mayıs 2018
  • Yorumlar Kapalı

SÖKE AMERİKAN KÜLTÜR SAĞLIK MESLEK LİSESİ 2017-2018 DÖNEMİ MEZUNLARINI VERDİ

2012-2013 eğitim öğretim yılında faaliyetine başlayan ve bugün itibariyle tüm bölümlerinde bin 300 civarında öğrencisi bulunan Söke Amerikan Kültür Koleji ikinci kez mezun veriyor.

Söke Yenidoğan Mahallesi’nde küçük bir binada başlayıp bugün Kuşadası yolu üzerinde kampüse dönüşen alanda faaliyet gösteren Söke Amerikan Kültür Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ikinci mezunlarını verdi. 83 Hemşire Yardımcısı öğrencisi sağlık ordusuna katıldı.

Okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine Söke Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karakaş, Okul Kurucusu Ömer Yaraş başta olmak üzere , Söke Fehime- Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa İkizek, Aydın Kamu Hastaneleri Hizmetleri Müdürü Selma Özcan, Aydın Kamu Hastanelerinden Uzman Meltem Özlügil, okul müdürleri, davetliler, eğitimciler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Törende açılış konuşmasını Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Songül Karabıyıkoğlu mezun olan tüm öğrencilerine gelecek hayatlarında başarılar diledi.

11. Sınıf öğrencilerden Berat Dumanlı’nın şiir okuduğu törende bayrak ve flama devir teslimi yapıldı.

Törende mezun olan öğrenciler adına veda konuşmasını Selenay Gökçe yaparken, İngilizce veda konuşmasını da öğrencilerinden Ayşim Dönmez yaptı.

Mezun olan öğrencilere diplomalarının dağıtıldığı törende, mezuniyet pastası da kesilirken; sağlık ordusunun yeni üyeleri keplerini fırlattı.

Geri «
İleri »