SÖGİAD’DAN BASIN AÇIKLAMASI

  • Alptekin Çınar
  • 1 Ağustos 2011
  • 0

Söke’de bu yıl 08-11 Eylül 2011 tarihleri arasında 18’incisi gerçekleştirilecek olan “Söke Tarım,Sanayi,Ticaret Sergi ve Panayırı” hazırlıkları başladı

 

Söke Belediyesi öncülüğünde, Söke Genç İşadamları Derneği (SÖGİAD) tarafından düzenlenen “Söke Tarım, Sanayi, Ticaret Sergi ve Panayırı” Söke Kapalı Pazar yerinde yapılacak. Söke Tarım, Sanayi, Ticaret Sergi ve Panayırına tarım makineleri, traktör, iş makineleri, süt ve süt sağma ekipmanları, seracılık ve fide üreticileri, damlama sulama sistemleri, yem sanayi, tohumculuk ve tarım ilaçları firmaları, hayvancılık ekipmanları, yenilenebilir enerji, ısıtma ve soğutma sistemleri, inşaat ve prefabrik yapılar, ekolojik tarım ve organik tarım, motorlu araçlar, yan sanayi, beyaz eşya ve ihracatçı firmalar katılacak.

Kriz varsa, çözümün fuarlar olduğu belirtilen ve SÖGİAD tarafından yapılan açıklamada; Söke Tarım, Sanayi, Ticaret Sergi ve Panayırına geçen yıl 45 firmanın katıldığı ve 15 bin ziyaretçinin fuarı gezdiği belirtildi.

Bu yıl yüzde 30 oranında büyümenin hedeflendiği Söke Tarım Fuarı’na Türkiye genelinden tüm firmaları aralarında görmek istediklerini belirten SÖGİAD Başkanı Derya SEMERCİ “Söke Tarım, Sanayi, Ticaret Sergi ve Panayırı Türkiye’nin bir çok bölgesinde faaliyet gösteren üretici, satıcı, distribütör, bayii uygulayıcı firmaları profesyonel ziyaretçi ile buluşturarak, yeni ürün ve uygulamalar ile teknolojik gelişmelerin tanıtıldığı bir fuar olmuştur” dedi.

SÖGİAD tarafından yapılan açıklamada sergi ve panayır için başvuruların devam ettiğini  belirtildi. Katılmak isteyen firmalar SÖGİAD’ın 0 256 5128181 numaralı telefonundan irtibat kurabilecek.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir