SÖKE AKP İFTAR YEMEĞİ VERDİ

  • sokerehber
  • 24 Ağustos 2011
  • 0

Söke İlçe Başkanı Namık Yıldırım ve bazı yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan konuklar arasında Ticaret Odası Başkanı Süleyman Toyran, Ziraat Odası Başkanı Kemal Kocabaş, Ticaret Borsası Başkanı Bertan Balçık, Esnaf Kefalet Kooperatifi ve Şoförler Odası Başkanı Refik Karataş, Demirciler Odası Başkanı Ahmet Tokmakoğlu, diğer esnaf odalarının başkanları, köy ve mahalle muhtarları yer aldı. 

    Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem’in katıldığı iftar yemeğinde, İl Başkanı Sadık Atay, Sazlı Belediye Başkanı Abdülmuttalip Demir, Güllübahçe Belediye Başkanı Yusuf Toptay, Yenidoğan Belediye Başkanı Ekrem Yılmaz, Sarıkemer eski Belediye Başkanı Tahsin Özcan, İl yöneticisi Ali Güzelyağdöken, İl Gençlik Kolları Başkanı Sami Üner’in yanı sıra; Söke’den İl Genel Meclis Üyesi Kenan Özcan, Eski ilçe Başkanlarından Tanju Karaçancı ile Murat Candal, Söke Belediye Meclis Üyesi Kemal Karakaş, yönetim Kurulu üyelerinden Akif Pala, Saki Oğuz, Halit Usluoğlu, Hüseyin Karakaya, Halil Kum, Hasip Yavuz, Kadın Kolları Başkanı Yeter Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Özgür Çelik iftar yemeğinde dikkat çeken isimler oldular. Eski ilçe Başkanı ve halen Yönetim kurulu üyesi olan Mehmet Uyguntüzel ile yine eski İlçe Başkanlarından Kemal Özbek’in iftar yemeğine katılmayışları Milletvekili Erdem’in dikkatini çekti ve iftar yemeğine niye katılmadıklarını sordu. Milletvekili adayı Sabahattin Akkın ve yönetim kurulu üyesi Hasan Bayraktar’ın iftara katılmayışları da davetlilerin dikkatini çekti.
    İftar başladıktan sonra İl Başkanı Sadık Atay ile birlikte salona gelen Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem orucunu açtıktan sonra salondan ayrılınca, iftar sonrası davetlilerde dağıldılar. 
    Söke Ak Parti ilçe Başkanı Namık Yıldırım, iftar yemeğinin 230 kişilik bir katılımla gerçekleştiğini belirterek, “davetimize sivil toplum kuruluş başkanları, muhtarlar ve partililerimiz bizi kırmayarak geldiler. Oluşan birlik ve beraberlikten memnunuz. Milletvekilimiz Mehmet Erdem ve İl Başkanımız Sadık Atay yoğun programlarına rağmen iftarımıza katıldılar. Ak Parti Söke İlçe yönetimi olarak gerçekleştirdiğimiz iftar yemeğinin böylesine bütünlük içinde sona ermesinde emeği geçen tüm arkadaşlarıma  teşekkür ederim” dedi. HABER:  HAMDİ AKGÜL

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın