hd porno

Söke Belediyesi’nde Yeni Dönem Kurs Kayıtları Başladı

  • Alptekin Çınar
  • 17 Ekim 2017
  • 0

Söke Belediyesi hobi ve meslek edindirme kurslarında yeni dönem kayıtlar başladı.

Yetişkinlere yönelik kurslar Söke Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile gerçekleşecek. Bugüne kadar 6 Bin’in üzerinde kursiyer ağırlayan Söke Belediyesi hobi ve meslek edindirme kurslarının kayıtları bedesten Çarşı ikinci katında bulunan Kurs Merkezi’nde kabul ediliyor.

Kurslar; Aerobik, Gitar, Öfke Kontrolü, Liderlik Eğitimi, İş Hayatında İletişim, Sosyal Hayatta İletişim, Zumba, Modern Dans, Salsa, Latin Dansları, Bağlama, Yoga, Almanca Hat Sanatı, Deri Çanta Yapımı, Zeka Oyunları, Takı Tasarım, Otantik Takı, Ev Aksesuarları, Örgü Bebek, Örgü Çanta Yapımı, Turistik Hediyelik Eşya Yapımı, Yün Şiş Örgü, Dekoratif Keçe Aksesuar, Dekoratif Keçe Aksesuar, Tiyatro, Resim, Diksiyon, Drama, İşaret Dili, Basketbol, İngilizce (Çocuklar İçin), Ev Tekstili, Dikiş, Nakış, İğne Oyası dallarında açılacak.

31 Ekim 2017 Salı günü mesai bitimine kadar sürecek olan kurs kayıtları için çağrı yapılırken; kursların kontenjanla sınırlı olduğu hatırlatılıyor.

Kurslar, Söke Belediyesi’nin kurs salonları ve semt evlerinde verilecek. Sadece Söke merkezde değil, çevre mahallelerde bulunan semt evlerinde de kurslar açılacak. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek kurslara tüm Söke Halkı davet ediliyor.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir