SÖKE BELEDİYESİ’NDEN ANLAMLI KAMPANYA

  • sokerehber
  • 28 Aralık 2011
  • 0

LEVENT TUNCER- Söke Belediyesi yardıma muhtaç vatandaşlar için anlamlı bir kampanya başlattı. İlçede bulunan maddi durumu yetersiz ihtiyaç sahiplerinin kullanması için başlatılan kampanyada, ihtiyaç fazlası bay-bayan giysi ile her türlü ev eşyası toplanacak.

Konuyla ilgili olarak Söke Belediye Başkan Yardımcısı Enver Helvacı Başkanlığında Belediye Meclis Üyeleri Nimet İncedal (CHP), Namık Bayrakçı (MHP) ve Levent Candal (Ak Parti)’dan oluşan bir komisyon kuruldu.

Kullanılabilir olan ev eşyaları, giysi yardımlarının toplanacağı kampanya için destek vermek isteyen vatandaşlar; Komisyonda bulunan meclis üyelerine veya Söke Belediyesi hizmet masasına müracaat edebilecekleri gibi, Söke Belediyesi’nin 518 23 11 no.lu telefonunda 212 dahili no.dan taşınabilir mal temin bürosuna da müracaat edebilecekler.

Başlatılan kampanyanın ilgi göreceğini umduğunu dile getiren Söke Belediye Başkan Yardımcısı Enver Helvacı; “Olandan, olmayana uzanacak yardım ellerini bekliyoruz. Anlamlı olacak bu kampanya sayesinde yardıma muhtaç vatandaşlarımızı sevindirmeyi hedefliyoruz. Söke Belediyesi güzel bir kampanya ile vatandaşlar arasında köprü vazifesi görecek. Tüm Sökeli vatandaşlarımızı kampanyaya katılmaya davet ediyoruz” de

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın