Söke Go Tatilcileri Uyarıyor

  • sokerehber
  • 2 Ağustos 2018
  • Yorumlar Kapalı

9 Günlük Bayram Tatili ile ilgili Söke Go Yetkilisi Erhan Turan Yola Çıkacak Tatilcileri Uyardı.

2018 yılının en uzun tatili olan 9 günlük kurban bayramı tatili tüm tatilcilerin hayallerini süslüyor. Uzun tatile sayılı günler kala Söke Go Yetkili Erhan Turan’dan hayati derecede önemli uyarılar geldi.

Yol güzergahından, alternatif yolların belirlenmesine ve dönüş planının yapılmasına kadar bir çok konuda dikkatli olunması gerektiğini belirten Turhan Go Ailesi olarak Türkiye’nin dört bir yanındaki tatilcileri ağırlamaktan mutlu olacaklarını ifade etti.

Söke’de yakın zaman önce açılan ve haklı bir takdir kazanan Söke Go İstasyonu’nun yöneticisi olan Erhan Turan sürücüleri özellikle alternatif yollar konusunda uyardı. Çok sayıda sürücünün aynı gün yola çıkması ile tatil başlangıcı ve dönüşlerinde büyük yoğunluk yaşandığını hatırlatan Turan “eğer biliyorsanız güzergahınız üzerinde bulunan alternatif yolları kullanmanız sizin için daha kolay bir yolculuk demek olabilir” dedi.

Eğer imkan varsa tatilin başlamasından bir gün önce veya bitmesinden 1 gün önce yola çıkmanın da nispeten daha az bir trafikte yolculuk yapılması anlamına geldiğini belirten Erhan Turan yolu Kuşadası’na düşecek olan tüm sürücüleri istasyonuna davet etti.

Hizmet kalitesi ile derecelendirme kuruluşlarından 5 yıldız alan Go Akaryakıt LPG hizmeti için de İpragaz güvencesini müşterilerime sunuyor. Tuvaletlerindeki temizlik ve hijyen konusunda oldukça iddialı olan Go İstasyonları müşterilerine keyifli bir yol molası vaat ediyor.

Söke Go tanıtıma özel fiyatlarıyla da iddialı. İpragaz LPG 2.99 ve Euro Dizel 5.29 tl. 

Bilgi İçin 0 256 511 11 11

Geri «
İleri »