Söke Ibatech Fuarında Bir İlke İmza Atacak

  • sokerehber
  • 26 Mart 2018
  • Yorumlar Kapalı

SÖKE’DEN IBATECH’TE PROFESYONELLERE ÖZEL KULÜP

Sektörün yenilikçi markası Söke Ibatech Fuarı’nda yine bir ilke imza atacak. Söke fuarda profesyonellere yönelik ürünlerini tanıtmanın yanı sıra sektör çalışanlarına özel hazırladığı Söke Profesyoneller Kulübü’nün duyurusunu yapacak.

Söke, 12-15 Nisan tarihlerinde CNR Expo’da düzenlenecek IBATECH fuarında profesyonellere özel uygulama başlatacak. Sektöre pek çok yenilik katan Söke yine bir ilke imza atarak, Söke ürünleriyle emeğini lezzete dönüştüren profesyonelleri ödüllendirecek.

Fuarda 8. salonda 435 numaralı alanda yer alacak Söke standında duyurusu yapılacak Söke Profesyoneller Kulübü ile Söke profesyonel un çeşitlerinden vazgeçmeyen ustalar ve şefler aldıkları her üründen puanlar kazanacak ve topladıkları puanlarla tatilden elektronik cihazlara kadar pek çok hediye kazanabilecekler.

Söke ayrıca fuar boyunca ustaları ile birlikte profesyonellere özel ürettiği un çeşitleri ile farklı tarifler yaparak ziyaretçilere ürünlerin kullanımını anlatacak ve bir birinden lezzetli örnekler sunacak.

Çeşitli unlu mamullerin sergileneceği Söke standında pasta ustaları için Söke Pastalık ve Çeşitlik Un ile pandispanya ve pasta çeşitleri yapılırken, Söke Böreklik ve Pastalık Un ile İzmir’in vazgeçilmez lezzeti boyoz hamurunu açma ve boyoz yapımı gösterilecek.

Ayrıca börek ustaları için Söke Böreklik ve Pastalık Un ile börek hamuru açma ve börek yapımı sergilenecek. Ekmek ustaları için de Söke Ekmeklik Un ile ekmek çeşitleri yapılacak ve sunulacak.

Söke Hakkında

Söke 1963 yılında, dünyada en saygın değirmen teknolojisini geliştiren İsviçreli Bühler makinelerini ve teknolojisini kullanarak kurduğu ilk değirmeni ile ismini aldığı Söke’de üretime başladı.

Değirmencilikteki 50 yılı aşkın uzmanlığı ve tecrübesiyle üretimin her aşamasında yüksek kaliteyi odağında tutan Söke, çevreye ve insana karşı saygı ve güven anlayışıyla gerçekleştirdiği dünya standartlarındaki teknoloji yatırımları, profesyonellerin ve tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun ürün çeşitliliği ile Türkiye’nin lider ve yenilikçi un markası konumunda.

Söke 2015 yılından itibaren girişim sermayesi fonu Mediterra Capital bünyesinde yer almaktadır.

Bugün Söke’de ve Ankara’da yer alan iki fabrikası ile profesyonellerin ve tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun olarak ürettiği farklı un çeşitleriyle Söke, Türkiye’nin her noktasında maharetli ve usta eller tarafından tercih edilmenin gururu ve heyecanıyla sektörünün öncüsü olmaya devam ediyor. Çünkü 50 yıldır lezzetin hamurunda Söke var.

Geri «
İleri »