Söke İlçe Stadı Koltukları Yenilendi

  • sokerehber
  • 19 Ekim 2017
  • 0

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Söke İlçe Stadının tribün koltukları tümüyle yenilendi.

Söke İlçe Stadının devre arasında gerçekleştirilen çim zemininin yenilenmesinin ardından deforme olan koltukları yenilenerek yeni görünümüne kavuştu. Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından çalışma kapsamında 2 bin yeni koltuk montajının gerçekleştirildiği bildirildi.

Söke İlçe Stadındaki tribün 22 Ekim 2017 Pazar günü oynanacak Sökespor – Şuhut Belediyespor maçına yeni koltukları ile ev sahipliği yapacak. Söke Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Turan Günen yapılan çalışmalar ile stadın yeni bir görünüme kavuştuğunu ifade ederek, “Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından çim zemininin yenilenmesi, 2 bin kişilik koltukların değişmesi ve geçen yıl yaptırılan sentetik koşu parkuru ile tel örgülerinin yenilenmesiyle Söke İlçe Stadı yeni bir görünüme kavuştu.

Ayrıca Sökespor salonumuzun da bakım onarım çalışmaları bitmek üzere olup çok kısa sürede sporcularımızın ve sporseverlerimizin hizmetine açılacaktır. İlçemizdeki spor tesislerimizde yapılan çalışmaların gerçekleşmesini sağlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Bekir Çeker’e teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın