SÖKE MHP KADIN KOLLARI BULDAN’A GEZİ DÜZENLEDİ

  • sokerehber
  • 2 Ekim 2011
  • 0

          Söke MHP Kadın Kolları olarak Denizli’nin dokuma tezgahları ve tekstil ürünleri ile ünlü aynı zamanda mimari özelliklerini koruduğu için görülmeye değer ilçesi Buldan’a günü birlik gezi düzenlendi. Geçtiğimiz Perşembe günü sabah Hükümet Meydanı Atatürk Anıtı önünden kalkan otobüsle başlayan yolculuğa Atça Beldesi’nde mola verilerek havuzlu parkta çay içildi.
        Şehir Plancısı ve Söke Belediye Meclis Üyesi, MHP Söke  İlçe Kadın Kolları Başkanı Şule Tuntaş’ın öncülüğünde eğitime destek amacıyla hazırlanan sosyal sorumluluk projesi kapsamında yürütülen, Öğretmen Nebahat Alpan İlköğretim Okulu’na Santranç Odası kazandırmayı hedefleyen çalışmanın ilk adımını oluşturan geziye, Şule Tuntaş ve Söke MHP Kadın Kolları yönetiminin yanı sıra; Sökeli hanımlar ilgi gösterdiler. Dokuma tezgahları görülerek, mağazalardan alışveriş yapıldı. Buldan bezi yapımı çeyiz ürünleri ve havlular da hanımların ilgisini çekti. Denizli’de Babadağı İşhanı’ndaki el ürünleri iş yerlerini gezen hanımlar beğendikleri ürünleri satın aldılar.
        Buldan ve Denizli merkeze yapılan gezinin sosyal ve kültürel amaçlı planlandığını vurgulayan Başkan Şule Tuntaş, “Sosyal sorumluluk projesi kapsamında, eğitime ve geleceğimizin mimarı gençlerimizin hizmetine sunulmak üzere hazırlayacağımız satranç odasının yapımını gerçekleştireceğiz.Geziden amaçladığımız hedef hanımlarımızın tanışıp, güzel bir gün geçirmeleri idi. Bu arada hanımlarımız da değişik yerleri gezerek, günü birlikte olsa tatil yapma fırsatı buldular” dedi.
Haber: Hamdi Akgül

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın