SÖKE ODALARINDAN VALİ AL’A HOŞGELDİN ZİYARETİ

  • sokerehber
  • 22 Eylül 2011
  • 0

Aydın’da kısa bir süre önce göreve başlayan Vali Kerem Al, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Vali Al’ı son olarak Aydın Kent Konseyi, Söke Ticaret Borsası ve Söke Ticaret Odası ziyaret etti.
Vali Al’a bugün ilk ziyareti gerçekleştiren Aydın Kent Konseyi Başkanı ADÜ Rektörü Prof.Dr.Mustafa Birincioğlu, Kent Konseyi Onursal Başkanı Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Veli Tiryaki, Fevzi Köse,Türkan Solak, Altan Güney “ Aydın Kent Konseyi”nin faaliyetleri hakkında Vali Kerem Al’a bilgiler verdi. 
Söke Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ahmet Tuğrul Başer,Yönetim Kurulu Başkanı Bertan Balçık ve yönetim kurulu üyeleri de Vali Kerem Al’a “hoş geldiniz” ziyaretinde bulundular. Ziyarette Söke Ticaret Borsası’nın yaptığı çalışmalar ve bundan sonra yapmak istedikleri hakkında Vali Al’a detaylı bilgiler aktarıldı.
Vali Al’ın bugünkü son ziyaretçileri olan Söke Ticaret Odası Başkanı Süleyman Toyran ve Yönetim Kurulu Üyeleri Reşat Anya, Kasım Ülüm, Yusuf Günal ve Hüseyin Gündüz ise, Söke Ticaret Odası’nın çalışmaları hakkında bilgiler verdi. 
Ziyaretlerden memnun kaldığını ifade eden Vali Kerem Al da, “Sizlerle devamlı görüş alış verişinde bulunacağım” dedi.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın