SÖKE TARİŞTE GÖREV BÖLÜMÜ YAPILDI

  • Alptekin Çınar
  • 4 Aralık 2012
  • 0

Söke TARİŞ 131 No.lu Tarım Satış Kooperatifi’nde yeni yönetim görev bölümü yaptı. İsmail Özer yeniden yönetim kurulu başkanı seçilirken, Ömer Yıldız Başkan Yardımcılığına getirildi. 
29 Kasım 2012 Perşembe günü yapılan TARİŞ 131 No.lu Pamuk Tarım Satış Kooperatifinin seçimli mali kurulunda göreve seçilen yeni yönetim ilk toplantısını yaptı. Yeni yönetimin ilk toplantısında yapılan görev dağılımında İsmail Özer yeni dönem için yeniden başkan seçilirken, Serçin Köyü ortaklarından Ömer Yıldız başkan yardımcılığına getirildi. Ahmet Katipoğlu, Engin Öztürk ve Fikret Engin yönetim kurulu üyeliklerine seçildiler. İlk yönetim kurulu toplantısına denetim kurulu üyeleri Ali Ateş ve Talip Çalık’da katıldı.

Geride bırakılan genel kurulun tam bir demokratik bir süreç içersinde tamamlandığını söyleyen yönetim kurulu başkanı İsmail Özer; “Ortaklarımız yeni dönem için bize yeniden sorumluluk verdiler. Bu göreve layık gören tüm ortaklarımıza teşekkür ediyoruz”dedi. Bu sezon Söke Kooperatifi olarak 3 Bin ton kütlü pamuk alımı gerçekleştirdiklerini sözlerine ekleyen Özer; “Öncelikle Tariş küskünü ortaklarımızla barışacağız. Birlik yönetimin alacağı radikal kararlarla Ocak ayından itibaren TARİŞ’te değişim rüzgarların hız kazanacağını düşünüyoruz. Öncelikle yeni sezon öncesi ortaklarımız için gerekli gübre ve tohum tedarikine gidilerek ortaklarımıza sahip çıkacağız” diye konuştu.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir