Söke Ticaret Odası Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarından Başkan Arıkan’a ziyaret

  • Alptekin Çınar
  • 22 Kasım 2023
  • Yorumlar Kapalı

Söke Ticaret Odası’nın yakın zamanda oluşan Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları, Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Söke Ticaret Odası’nın, iş dünyasında kadın ve genç girişimcilerin etkin bir şekilde yer alması için oluşturduğu Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları; nezaket ziyaretlerine devam ediyor. Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan’ı ayrı ayrı ziyaret eden Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu üyeleri çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgiler verdi.

Başkan Arıkan, genç girişimcilerin ve kadın girişimcilerin iş dünyasındaki etkin rolünün, ilçenin ekonomik dinamikleri ve sosyal hayatına olumlu katkılar sağlayacağını belirtti. Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan, Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda, Söke Ticaret Odası Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarının üyeleri, Başkan Dr. Mustafa İberya Arıkan’a kendilerini samimi bir şekilde ağırlamasından dolayı teşekkür ettiler.

Geri «
İleri »